Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaz, hogy...

Szerintetek is igaz, hogy minél kedvesebb vagy valakihez, annál rosszabbat kapsz vissza?

Figyelt kérdés
Csak en erzem ugy , hogy manapság mar nem érdemes önzetlenül kedvesnek lenni, mert az embert hülyének nézik, es kihasználják?
2018. márc. 15. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,jól látod sajnos.
2018. márc. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Részben. Emberismeretet kell kifejleszteni hogy felismerhesd, ha olyannal vagy kedves akivel nem szeretnél.

Ettől, a sok csalódástól nem kell mindenkivel elutasítónak lenni.

2018. márc. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább arról van szó, hogy sokkal jobban fáj, ha olyantól kapsz rosszat, akivel te kedves voltál.
2018. márc. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igaz mindegyik esetben!

Attól is csak rosszat kaptam vissza, akihez én mindig, mindig jó voltam;

és hiába tettem spontán emberekkel apró jókat, pl. ülőhely átadás, csomagsegítés stb. az, hogy az élet visszaadja hatalmas hazguság, de nem hogy nem kapom vissza, hanem a rossz dolgokat kapom a nyakamba folyamatosan. Hiába voltam jóságos, de mára 2 óriási csalódás után végleg tanultam belőle.

2018. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha azt érezteted a valakivel, hogy ez jár neki és semmit sem kell viszonoznia, az a te hibád. Öreg hiba.
2018. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Nagyon észnél kell lenni és ha megérzi az ember az első alkalomnál, hogy csak szívatni akarnák, akkor tipli.
2018. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod. Én itt vettem észre első sorba hogy teljesen normállisan kiírok kérdést, és belém kötnek meg ok nélkűl sértegetnek.pedig semmi olyat nem irtam .semmi bunkót
2018. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!