Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miután kikerültél az iskolából...

Miután kikerültél az iskolából, hogyan gondoskodtál arról tudatosan, hogy továbbra is tanulj?

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Érdeklődési körömnek megfelelően olvastam, néztem filmeket.
2018. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Megfigyeltem a munkaerőpiacot ill. saját képességeimet, a kettő eredőjéből megpróbáltam kisakkozni, h ha iksz sulit elvégzek, kb mit lehet kezdeni vele a végzés időpontja után. Deduktív módszerrel választottam képzéseket, szakmákat szereztem, mellette nye4lveket tanulok. Olvasok, mindent, amit szükségesnek érzek (döntéselmélet, humánetológia, művtöri etc) Ennyi.


Miért kérded?

2018. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felvételiztem. Kerestem másik iskolát. Elmentem diák melóra. Nyáron takarítottam és kerestem annyi pénzt, amiből független tudtam lenni a bántalmazó szülőktől.


Nekem annyi elég volt motivációnak, hogy ne akarjak soha többet haza menni oda, ahol félelem, verés és vér vár.

2018. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyetem alatt teljesen kiégtem, nem is fejeztem be. Azóta a klasszikus tanulástól elszoktam, csak a jogsira készültem.


Mindamellett a munkámban élesben folyamatosan tanulok, fejlődök. Azon kívül meg sokkal jobban élvezem a kikapcsoló programokat, rendezvényeket, túrázást, bringázást.

2018. márc. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!