Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki külföldre költözik,...

Ha valaki külföldre költözik, van lehetősége, hogy az új iratain sehol ne legyen feltüntetve, hogy magyarországon született?

Figyelt kérdés
Szeretném letagadni, hogy magyar voltam valaha is, de úgy hallottam, sajnos az iratokon örökre rajta lesz.
2018. márc. 16. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A születési helyed mindenképp fel lesz tüntetve, esetleg hamis iratokkal el lehet rendezni, de az azért elég drága és bonyolult, nem ér meg neked annyit azt garantálom
2018. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy szíriai menekült vagy. :)
2018. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ah basszus.
2018. márc. 16. 23:06
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, ma már nincs tisztán magyar, biztos a te őseid között is van más. Egyszer a szüleimmel beszélgettünk erről, és nekem kb. 7 különböző nemzetet számoltunk össze az anyai és apai vonalat is figyelembe véve, de az is lehet, hogy még ennél is több van.
2018. márc. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Es mitol lesz jobb ha letagadod? Mintha ott barkit is erdekelne...
2018. márc. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%

Tagadd le,hogy magyar vagy,de ha nem jönnek be a szàmítàsaid,akkor ne menekülj ide vissza!

Sok gyökèr magyar kimenekül külföldre,de amikor ràjön,hogy ott màr nem jó neki vagy nem èrzi biztonsàgban magàt hirtelen ismèt magyarnak èrzi magàt ès visszamenekül Magyarorszagra ahol veri a mellèt,hogy ő magyar. Idiótàk!

Ha màr egyszer hàtat fordítottatok az orszàgnak gyàvàn elmenekülve,akkor ne is gyertek vissza! Ezt üzenem a migràns magyaroknak!

2018. márc. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Késő van, ideje bevenned a tablettáid és lefeküdni aludni, utolsó.
2018. márc. 17. 01:08
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. De idővel majd te is rájössz.
2018. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
egyszer már megkérdezted, és nem, nincs.
2018. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekelne, hogy vajon mi történhetett, hogy erre gondolsz.
2018. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!