Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fontos neked ezen az oldalon...

Fontos neked ezen az oldalon hogy hány százalékkal rendelkezel? Komolyabban veszed olyan válaszát akinek magas a százaléka?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem
2018. márc. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Semmit nem jelent.
2018. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát... Egy-egy lepontozós téma után gyorsan írok a főzős kategóriába, hogy visszamenjen a százalékom :) :) :) Most erre mit kapok vajon!?! ;)
2018. márc. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem és nem. Nem lehet komolyan venni ezeket egy olyan oldalon, ahol teljesen szubektív vagy épp ízléssel kapcsolatos válaszokat is képesek lepontozni, olyan kérdéseknél is, ahol kérdező csak véleményt kér. Nevetséges az egész.
2018. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy. Direkt vannak itt kis sz*rosok akik csak lepontozni jönnek :D. Teljesen felesleges.
2018. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Alapjábavéve nem veszem komolyan, ugyanúgy hiteltelennek ítélhetem egy 90%-os válaszát, mint hasznosnak egy 40%-osét...viszont gyakran tapasztalom azt is, hogy a trolloknak mindig nagyon kicsi százalékuk van, ez pl. feltűnt.
2018. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán nem szabad, én azt vettem észre, hogy akinek saját véleménye van és nem bőg a tömeggel, annak kevesebb a százaléka, ezért lepontozzák. Figyelem, a kevesebb százalékúakat, az általában az értelmesebbje.
2018. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
7-es, nem teljesen... Figyeld meg külön a témaköröket, a megosztóbb témákban sok a lepontozás, az otthon, utazás vagy épp főzés témáknál sokkal normálisabbak az emberek.
2018. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Elvileg igen, de azt ne felejtsd el, hogy nem mindenki van itt évek óta, és hiába ír hülyeséget válaszként, egy-két hete regisztrált, ezért magas a százaléka (egy darabig). Persze vannak, akiket évek óta itt látok, mégis magas százalékon állnak.

Minden relatív.

És igen, én is utálom, hogy mondjuk ha egy kategória toplistát megnézel, van olyan, aki "ezerakárhány" pontozással, miközben egyetlen egy kérdésre sem válaszolt, az első 10-ben benne van.

Az vajon hol hasznos? :D

2018. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Előző vagyok. Ezzel csak azt akarom kifejezni, hogy hiába válaszolgatsz, van aki egy mukkot nem szól, mégis a top-on van.

Valaki írta, hogy inkább a kevesebb százalékúakat veszi figyelembe, mármint a válaszát, ha értelmeset ír, azt ki lehet szúrni. Nyilván a trollok, és a megmondóemberek is köztük vannak.

2018. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!