Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugat-Magyarországon a magas...

Nyugat-Magyarországon a magas részvételi arány, illetve az elsöprő nem szavazat azért volt, mert komolyabban érintette azt a régiót a migráció?

Figyelt kérdés

Nyugat-Magyarország az ország legtehetősebb része.Ott vannak a "legmenőbb" városok, mint Szombathely, Sopron,Győr.Tele jól fizető német,amerikai multikkal.


Sopronban meg különösen.Tele van jómódú vagy annak tűnő emberekkel.

Több drága és új autót látni ott, mint Budapesten.



2016. okt. 3. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én soproni vagyok, de már jó ideje Budapesten élek. Sopronban nincsenek jól fizető multik, csak ingázók tömegei, helyben meg csak protekcióval lehet állást találni. Meg van egy rakás nagymellényű "lokálpatrióta". Nem az érintettség miatt mentek el sokan nemre szavazni, hanem mert sok a Fideszes. A VIII és IX. kerületben alacsony volt a részvétel, pedig ők láttak a legtöbb migránst.
2016. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem,szerintem egyszerűen arról van szó,hogy itt a legerősebb a Fidesz.
2016. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugaton még nem uralkodott el a közöny.
2016. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!