Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek milyen öltözkö...

Lányok, hölgyek milyen öltözködésű férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Mi az ami számotokra tetszik és vonzó? f23

Ha lehet kort is irj!



2018. márc. 20. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, ami illik a stílusához és a kiállásához. Nekem az elegancia tetszik egy férfin, de ehhez megfelelő modor is kell, különben hiteltelen (vonatkozzon ez minden más stílusra is. Ha nem egyezik a ruha által mutatott kép az emberrel, katasztrófa).

21N

2018. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lazább, sportos stílust jobban preferálom. Amit például nagyon szeretek, ha egy pasi fehér atlétát hord, rövidnadrággal :) Ha választanom kéne, akkor számomra ez a pofonegyszerű összeállítás a legvonzóbb.

Várom is már a nyarat, mert olyankor nagyon sok férfi szokott ilyen szerelésben járni az utcán, és végre legeltethetem majd a szemem :P

21/L

2018. márc. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 he84 ***** válasza:
Nekem a legtöbb öltözködéssel semmi bajom, elfogadom őket, legyen az akár férfin, akár nőn. Nem nagyon van nálam olyan, hogy ezt vagy azt az öltözéseket szeretem jobban valakin. Ha az illetően megfelelően áll, nem túl feltűnő, akkor nekem mindegy és rendben van.
2018. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 he84 ***** válasza:
Az "öltözéseket" elírtam, az "öltözéket" akart lenni.
2018. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!