Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak miért írnak csúnyább...

A férfiak miért írnak csúnyábban, mint a nők?

Figyelt kérdés

A kevesebb gyakorlás az iskolás években az oka?

Ha nem ez akkor mi?



2018. febr. 28. 15:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
A dolgok értelmére törekednek,nem a szépségére.
2018. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Én pl sokkal szebben írok, mint édesanyám, vagy a 10 éves keresztlányom. 42/F
2018. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

Párom gyöngybetűkkel ír, én meg mint aki be van rúgva és a törött kezével próbál meg írni. :)

39N

2018. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Ezt miből gondolod?
2018. febr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Én tudok kifejezetten szépen is írni, ha akarok. Épp nemrég dicsérték meg a kolléganőim a kézírásomat. Viszont tényleg figyelek erre, tehát megpróbálok szépen írni. Olyan ez kábé, mint rajzolni. Most, hogy így belegondolok, egyfajta kellemes érzéssel tölt el, hogy valami esztétikusat vetek papírra. Nem tudom, hogy más is erre gondol-e belül, de ha igen, akkor tényleg igaz az egyes válasza, miszerint a férfiak döntően nem törekszenek a szépségre, sokkal inkább a gyakorlatiasságra.
2018. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én csak nagyon kevés olyan fiúval találkoztam az iskolás éveim alatt és azóta meg nagyon kevés olyan férfivel akik szebben írnának, mint a nők 99°%-a a környezetemben.
2018. febr. 28. 16:41
 7/16 anonim ***** válasza:
77%
Ezt az általánosítást sose értettem, hogy ki találta ki, mert egyáltalán nem ezt tapasztaltam. A legtöbb fiú ismerősöm szebben ír nálam. Apukám és a bátyáim, meg a fiú osztálytársaim, barátaim is mind. Én és anyukám is csúnyán írunk, pedig mi lányok vagyunk. Ráadásul én rajzolni jól tudok, de a szép kézírás valahogy nem megy.
2018. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%

Lehet hogy "szebben" irnak, de nincs egyéniség az irásukban. Az hogy aki gyöngy betűkkel ir az nem jelent semmit, legfeljebb azt hogy megrekedt az általános iskolás szinten.

Nekem egyáltalán nem teszik az a "szép" irás amelyik úgy néz ki mint egy harmadikos gyereknek a görcsös kerek betűje.

Az sokkal jobb ha van egy bizonyos egyénisége, meg lehet ismerni az irása alapján.

2018. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Én is szépen írok. :) Ha meglátják az írásomat és nem tudják ki írta, 100-ból 99-en azt mondják, hogy csaj írta. :)

Egyébként a szép íráskép nem egyenlő az általános iskolában tanult gyöngybetűk használatával (az előttem szólóra reagálva). 38/F

2018. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk van egy srác az osztályban, aki ilyen tipikus csajos betűkkel ír és egyszer kiosztatott a tanár valami dogát, az övén meg nem volt rajta a neve és az osztó odaadta a tanárnak azzal, hogy "nincs rajta név, de valami lányé." Erre mondja a gyerek, hogy ő nem kapta meg a dogáját és kiderült, hogy ő az a "lány" xddd

Amúgy én elég nyomin írok lány létemre, de a papír hátuljáról szépnek tűnik 😃

2018. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!