Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (pedofil férfi a...

Mit tegyek? (pedofil férfi a környéken)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és fiú. Az iskola 5 percre van tőlünk. Az egyik ofő órán kérdezte a tanár, hogy látta-e már valaki a "mutogatós bácsit"? Én először azt gondoltam, hogy néma, vagy valami ilyesmi, de közölte, hogy a nemiszervét (nem vicc) mutogatja, és néha nincs rajta nadrág. Először azt hittem, hogy ez az ember valami kis huszonéves tini, aki szerint ez jó muri...bárcsak így lett volna... Tegnap, délután 2 után (miután én elmentem) beszaladt a suliba ez a pedofil illető. (ezt osztálytársam mondta+még a magyartanár is megerősítette) A portás elvileg kiment kávézni, ez meg befutott. Kb. 15 percet lehetett a sulin belül. Állítólag megpróbált 2 hatodikost elcsalni, és egy fiút meg akart... Nem vicc! Ezek szerint gondolom meleg. Aztán valaki hívtava rendőröket, és ő elmenekült.És ez még mindig itt szaladgál a lakótelepen... Alig mertem egyedül hazamenni, mondtam is a tanárnak, aki ezt mondta:"Fuss el!" Hazajöttem, szerencsére megúsztam a találkozást.Senki nem tudna elkisérni, mert mindenki dolgozik... Mit tegyek? (A KÉRDÉS TELJESEN IGAZ, ÍGY AKI NEM HISZI EL, AZ ÍGY JÁRT. ELŐSZÖR ÉN SEM HITTEM EL.)

2018. márc. 21. 14:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél gázsprayt! Az hatásos az ilyenek ellen.
2018. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Fuss Forest, fuss!
2018. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, az ilyet gyorsan elkapják.
2018. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hogy lehetett az iskola annyira inkompetens, hogy ne tartsa bent azt a férget. Na mindegy, tanácsolom én is a gázsprayt, jó sokat nyomj az arcába, aztán miközben a földön fetreng hívd a rendőröket, hogy nagyon gyorsan jöjjenek. Börtönbe nővé teszik, szóval abban biztos lehetsz, hogy megjárja. :)
2018. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondod, hogy 15 percen keresztül bent szaladgált egy pedofil az iskolában és senki nem hívta azonnal a rendőrt, a tanárok meg nem tartóztatták fel? :D

No komment.


Egyébként a gázspray hatásos, kérd meg a szüleidet, hogy vegyenek neked! Vagy menjetek többen haza akikkel ugyanarra laktok.

2018. márc. 22. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Senki nem tudta még, hogy ő mutogatja a nemiszervét.Aztán felment, lehúzta a gatyáját, és ki lett hívva a rendőrség. Paprika spray-t hol lehet kapni?
2018. márc. 22. 05:32
 7/20 A kérdező kommentje:
A könnygáz tilos ha jól tudom.
2018. márc. 22. 05:33
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Lakótelep, akkor többen is jártok abba a suliba!

Beszéljétek meg, hogy hárman-négyen mentek egyszerre.

Így elbírtok vele, ha erőszakoskodna! Vagy tud valamelyikőtök segítséget hívni!

2018. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen az általánosban (20 éve), ott a szülők összefogtak és elkapták. Aztán kihívták a rendőrséget, ők pedig elhitték, hogy elesett és nagyon csúnyán beverte magát mindenhol. Soha többet nem jött vissza.


A neten is tudsz rendelni paprika sprayt, én is ott vettem.

2018. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Interneten rákeresel, hogy ahol élsz, vannak-e ilyen üzletek, ahol be tudod szerezni. Lehet butaság, de úgy tudom, hogy a Penny-be gázspray-t be lehet szerezni. Amúgy nem kell könnygáz, a paprika is megteszi a hatását. :) Ha meg véletlen úgy adódik, hogy nincs nálad semmilyen önvédelmi eszköz, akkor rugd nemiszerven, ha már mutogatja és fuss el.
2018. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!