Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (pedofil férfi a...

Mit tegyek? (pedofil férfi a környéken)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és fiú. Az iskola 5 percre van tőlünk. Az egyik ofő órán kérdezte a tanár, hogy látta-e már valaki a "mutogatós bácsit"? Én először azt gondoltam, hogy néma, vagy valami ilyesmi, de közölte, hogy a nemiszervét (nem vicc) mutogatja, és néha nincs rajta nadrág. Először azt hittem, hogy ez az ember valami kis huszonéves tini, aki szerint ez jó muri...bárcsak így lett volna... Tegnap, délután 2 után (miután én elmentem) beszaladt a suliba ez a pedofil illető. (ezt osztálytársam mondta+még a magyartanár is megerősítette) A portás elvileg kiment kávézni, ez meg befutott. Kb. 15 percet lehetett a sulin belül. Állítólag megpróbált 2 hatodikost elcsalni, és egy fiút meg akart... Nem vicc! Ezek szerint gondolom meleg. Aztán valaki hívtava rendőröket, és ő elmenekült.És ez még mindig itt szaladgál a lakótelepen... Alig mertem egyedül hazamenni, mondtam is a tanárnak, aki ezt mondta:"Fuss el!" Hazajöttem, szerencsére megúsztam a találkozást.Senki nem tudna elkisérni, mert mindenki dolgozik... Mit tegyek? (A KÉRDÉS TELJESEN IGAZ, ÍGY AKI NEM HISZI EL, AZ ÍGY JÁRT. ELŐSZÖR ÉN SEM HITTEM EL.)

2018. márc. 21. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem el, hogy ennyire életképtelen vagy. 50 éve még a megyeszékhelyen is csak a főutcán volt közvilágítás, mi 6-7 évesen mégis kint játszottunk sötétedés után is. Pedofilok akkor is léteztek. Szüleink megmondták, hogy idegenekkel ne ismerkedjünk, kész, el volt intézve. Ha valaki félelmet keltett, elfutottunk. Neked nincs lábad?
2018. márc. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Értem Miquel, szerinted egy 13 éves fejlődésben lévő gyerek úgy tud futni mint egy teljesen kifejlett felnőtt férfi. Köszönjük az értelmes hozzászólásod.
2018. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
13%

"egy 13 éves fejlődésben lévő gyerek úgy tud futni mint egy teljesen kifejlett felnőtt férfi."

Nem, nem úgy. Még jobban! A felnőtt, meglett férfiak nem futkosnak, így az ezért felelős izmok hamar leépülnek.

2018. márc. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne magadból indulj ki, ismerek nyugdíjas futókat is, a testi egészség fontos. :)
2018. márc. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha indulatos lesz a hozzászólás, amit írok, de megérdemled, Miqel.

Lemerem fogadni, hogy te, ilyen falusi gyerek voltál, és soha nem láttál pedofilt, sőt, akkoriban azt se tudtat, hogy mit jelent! Te mit szóltál volna, ha 13 évesen odamegy hozzád egy középkorú férfi, akinek kint van a nemiszerve, és odamegy hozzád, hogy meg akar dugni, és magához szorít. Egyik osztálytársam ezt élte át pénteken!

2018. márc. 26. 06:47
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! sajnálom az osztálytársadat, a faszit meg jelentsétek fel, senkit nincs joga molesztálni. Sajnos mióta van az a hülye törvény, többen hajtanak a tizenhárom-tizennégy éves korosztályra, De ettől még nem pedofil a faszi, az inkább óvodásokra hajtana, pici gyerekekre.
2018. márc. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az utcán találkozol vele, akkor nem valószínű, hogy hozzád fog érni. Ha mutogatja magát, akkor megmondod neki, hogy "tesó, ez elég kicsi", ne pánikolj előre. Nyilván senki nem kíváncsi rá, de mi bajod lesz, ha látod egy pasi farkát? Semmi, gondolom láttad már másokét is, vagy ha nem is, legalább a sajátodat életed során, normális embernek nem nagy trauma az ilyesmi. Ha közelít hozzád, akkor elfutsz, ha lefogna, akkor kiabálsz, rúgsz, ütsz, harapsz, köpsz ahol éred.
2018. márc. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Múlthét pénteken egy embert fogott el a rendőrség, aki a nemiszervét mutatta, a rendőrök szeme láttára. Ennek a mutogatónak a bevallása alapján, még két mutogató van, aki ugyan ezt csinálja. Ez megmagyarázza azt, hogy az osztálytársaim egyszer azt mondták, hogy kövér, egyszer meg azt, hogy izmos, stb... Tehát három ilyen mutogató volt, és abból elfogtak egyet. Hát ez elég durva! Az infót a tanárnő mondta.
2018. márc. 27. 06:30
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Miféle környéken laksz hogy nyüzsögnek a mutogatók? Elég hihetetlen...
2018. márc. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Hidd el, ez nekem is hihetetlen.
2018. márc. 27. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!