Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek volt olyan, hogy...

Veletek volt olyan, hogy lehúzott cipzárral mászkáltatok?

Figyelt kérdés

Olyan a nadrág, hogy sokszor lecsúszik és kitudja mennyi ideje mászkáltam így... :(

Aztán egy angol csávó elkezdett beszélni, hozzám éd mutogatott, de nem értettem.

Azt magyarázta, hogy "your zipper is pulled" vagy valami ilyesmi, de én nem értettem. Utána vettem észre 1 órával...


2018. márc. 22. 09:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ármint slicc cipzár
2018. márc. 22. 09:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt, de nem vette ilyen szinten észre senki, mert eltakarta a felső vagy valami.
2018. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, szerintem ember nincs, akivel ez életében legalább egyszer nem történt meg, vagy fog, hosszú egy élet... A különbség csak az, hogy vannak olyan dinka egyének, akiket heti kétszer így látni. Nem ritka jelenség.


Mondjuk nálam nem nagyon tudna előfordulni ilyesmi, mert eleve 10 percenként kényszeredetten ellenőrizgetek mindent, mint pl. táskacipzárakat is behúztam-e, lakáskulcs helyén van-e, eltettem-e XY dolgot, kupakja rajta van-e a fényképezőn... Ehhez képest még velem is előfordult, hogy nem lett felhúzva, talán azért, mert mínusz 20 volt, aztán dupla nadrág, nyolc trikó-pulóver, és ugye így is 10 percig kínlódtam, hogy felmenjen rám a nadrág, meg betűrjem valahogy normálisan már amit lehet, azt végén pont a lényeg elmaradt. De hajnalban még sötét volt, nem jött szembe még senki, és észrevettem, mire kiértem volna a buszmegállóba.

2018. márc. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Most ez komolyan olyan nagy dolog? Én tegnap a női fogorvosomnál voltam lehuzott cipzárral, úgy, hogy közben az ágyon feküdtem. Szerinted volt valami? Felhúztam előtte, azt csinálta tovább a dolgát. Ezen csak gyerekek ámuldoznak.
2018. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen igen, és épp emiatt, ha ilyet látok, akkor szólok az illetőnek. Nyilván diszkréten, nem pedig odakiáltok, hogy héj lent van a slicced.
2018. márc. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én tegnap lelógó sliccel mászkáltam, és szólt valaki, hogy "hu..gyozni készülsz?". Jót röhögtem, és felhúztam a helyére.
2018. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előfordult párszor velem is. Észrevettem, felhúztam, mentem tovább a dolgomra. Kínos szituációba még nem keveredtem emiatt.
2018. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
istenem, hogyne! suliban is volt h egys fiú szolt, nagyon cinkes volt, nyugi ha a csávó nem ismer téged akkor szerintem nem égsz be baráti körben sem xD
2018. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A barátaim körében ilyen miatt nem "égnék"!

Dehogy ismerem, nem is magyar. Vagy 200 méterig üvöltött utánam. Én meg nem értettem mit akar.

2018. márc. 22. 19:07
 10/11 anonim ***** válasza:
Ma is láttam egy srácot így a metrón, de azért nem fogok utána szólni, mert egyrészt ugye mit nézegetem én őt, másrészt meg beégetős lenne másik nyolc ember előtt felhívni erre a figyelmét.
2018. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!