Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy éjjel...

Jártatok már úgy, hogy éjjel egyedül mászkáltatok otthon és akkor lett áramszünet? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 23. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én aludni szoktam éjjel, akkor meg nem igazán zavarna az áramszünet.
2015. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Veled talán még nem fordult elő, hogy éjjel wc-re kellett menned, vagy inni?
2015. nov. 23. 22:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy éltem volna meg? Elment az áram oszt' kész. Elvégeztem a dolgom amit akartam, és visszamentem aludni.
2015. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megáll a világ, ha áramszünet van? Elemlámpa régóta létezik, manapság a telefonok is olyan erős fénnyel világítanak, hogy biztonságosan eljuthatsz velük éjjel a vécéig vagy a csapig. Én amúgy sem csinálok problémát az éjjeli mászkálásból, emlékezetből közlekedem, nem kapcsolok villanyt. Nem bánt a sötét, nem kell tőle félni.
2015. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
#2: nem. Nehogy már 6-7 órát ne lehessen kibírni vécé meg ivás nélkül.
2015. nov. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis koromba volt ilyen és tökre szerettem mikor vihar volt és még az áram is elment. Mostanság sose megy el.. pedig ugyanott élek.
2015. nov. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Este alszok, a lakásban pedig emlékezetből is eljutok ából bébe. Plusz a mobilból két gombnyomással zseblámpát lehet csinálni.


Az más kérdés, hogy már vagy 15 éve nem volt nálunk valódi áramszünet. Fél percnyi sötétségbe pedig nem halok bele.

Na meg paranormális hülyeségektől sem rettegek, az egyetlen veszély ami itthon fenyeget, hogy átesek a macskán.

2015. nov. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Leginkább anyáztam, mert kellemetlen úgy csorgatni, hogy nem látom hova megy. Vagy még a seggem is csak "érzésre" tudom kitörölni mert sötétben minden tehén fekete, és a wc-papírt sem látod hogy barna e... :D
2015. nov. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálunk áramszünet leginkább viharok alkalmával volt, az meg elég para hangulatú de túlélhető.
2015. nov. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én általában egyedül mászkálok otthon, nem hívok oda senkit, hogy "gyere sétáljunk a lakásban"...

volt olyan, hogy egyedül voltam otthon és áramszünet volt...mit tudtam volna tenni? lefeküdtem aludni, de volt amikor aludtam akkor ment el, akkor meg aludtam tovább...


22F

2015. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!