Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adminisztratív munkát végző...

Adminisztratív munkát végző nők, ha ti kaptok levelet (munkával kapcsolatos) amit férfi írt, utánanéztek a facebookon, hogy ki az?

Figyelt kérdés
Tehát kíváncsiságból, megkeresitek az illetőt, ki az, mi az?

2018. márc. 22. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én részben végzek adminisztratív munkát kórházban.

Munkakapcsolatban ritkán nézek utána, nem érdekelnek más kórházak orvosai, egy nővel beszélgettem sokat, őt megnéztem.

Párszor egy-egy érdekesebb betegre rákerestem, pl. amikor pszichiátrián dolgoztam ott voltak érdekes esetek akiknek ránéztem a facebookjára, mit gondolnak, mit csinálnak az életben.

Egyszer feküdt bent egy fiatal srác aki jó pasi volt, őt is megnéztem, ha erre vagy kíváncsi. :D

2018. márc. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt ilyen, amikor valahonnan ismerős volt. De inkább örültem neki, hogy nem kell még otthon is mások fejét nézegetni és inkább nem.


Első ez nagyon érdekes, amit írsz.

2018. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most nézem, az első vagyok, nem vagyok pedo csak általában 50 éven felüliek fekszenek nálunk, a 30 is fiatal. :D
2018. márc. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!