Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vajon elfelejti?

Mit csináljak? Vajon elfelejti?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam az egyik barátnőmmel az utcán, amikor véletlenül nekimentem egy kisebbségi kislánynak, aki szintén egy barátjával járkált. Alig lehettek többek 10-nél, és abszolút nem direkt csináltam (mármint miért mentem volna bárkinek direkt?). Elkezdett hangosan kiabálni, hogy figyeljek már, és elég mérgesen nézett. Aztán utána még egyszer beléjük futottunk a buszmegállónál, ahol visszafordult, és mintha felmérte volna az arcom... Nagyon félek, még bocsánatot kérni is féltem... Remélem, nem küldik rám a családot, és ki tudja mit csinálnak... Mit csináljak, ha esetleg megint meglát? 16/L

2018. márc. 22. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Semmit . Miért küldené rád a familíát ? Ezen felesleges pörögni . Amennyiben tetűsködne felrúgod .
2018. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem kicsit vagy rasszista, én is lekiabálnálak, ha így belém jönnél, pedig nem vagyok kisebbségi. Semmi köze ennek a bőrszínhez/hovatartozáshoz, csak szimplán pipa volt.
2018. márc. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is elküldöm a francba azt, aki képtelen normálisan közlekedni és nekisétál a másiknak.
2018. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, hogy máshogy sétálna az, akit utána elvisz a mentő a sürgősségire másnap, hogy kiszáradt? ^^ Továbbá veletek biztosan nem fordult még elő, hogy VÉLETLENÜL nekimentetek valakinek.
2018. márc. 24. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ez nem a roma illető hibája, nem védem őket vagy valami, de ha valaki nekem jönne (akár oktalanul is) én is kiabáltam volna. A roma gyereknek nem volt jogtalan a felháborodása, mert én is ezt tettem volna akár tetszik akár nem. A kérdésedből meg eléggé látszik a rasszizmusod. Legközelebb ne az okostelefont nyomkod, hanem az utadat figyeld. Ostoba. Nyugodtan lepontozhatsz, pont lesz arom.
2018. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire félsz tőle, akkor legközelebb lépj oda, és mondd meg neki, hogy elnézést kérsz, rosszul voltál és azt se tudtad, hova lépsz, ne haragudjon, nem tehetsz róla.

Rossz hírű, cigánytelepnek kikiáltott utcában lakok Budapesten, soha nem volt még olyan, hogy ha valamelyik szomszédomhoz tisztelettel beszéltem, akkor ne ugyanezt kapjam vissza.

2018. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!