Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nőnek honnan lehet nagy...

Egy nőnek honnan lehet nagy valószínűséggel pénze egy Porsche Macan turbo S-re?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy 20-30 közötti csajt vele, vadi új autó, cicababa kinézet.


Az az autó kb 40 milla.


A saját lábán áll, mint Orbán Rachel?



2018. márc. 26. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy áll a lábán... térdel.
2018. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez így is úgy is kétirányú. :D Vagy nagyon pénzes a csávója, és feji mint a tehenet, vagy tényleg tanult és megdolgozott érte, azért ez sincs kizárva. Én találkoztam már olyan csajjal akiről azt hittem, hogy tök buta, aztán bemutatkozott, hogy dr. xy jogász. :)
2018. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
1-esnek és kettesnek is igaza van. Vagy megdolgozott érte (így vagy úgy :D ) vagy esetleg apuci Mészáros Lölö vagy hasonló pénzes bácsi.
2018. márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mészáros Lölö :DDDD
2018. márc. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Azert akkor is elfilozom vajon sajat erejebol van e meg egy 20-30 eves fiunal ugyanez...? Vagy?

Persze a csajoknal lehet elkalandozni gondolatban pikansabb fantazialgatasokba. Megertem ha ez nehany fiut megmozgat ;D

2018. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Ugyan onnan lehet neki, mint a férfinek. Munkából. Lehet én mozgok más közegben, mint az átlag, de én nem látok mindenhol kitartott nőket és nem mindenknő a szülei pénzén él. Persze lehet, hogy erről van szó, de szerintem elég furcsa hozzáállás, hogy egy tehetős nő láttán rögtön jön mindenki azzal, hogy kitartott, apuci pénzén van stb.
2018. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Lehet a Pénztáros Lölö rokona, lehet kurvinyek, lehet pénzesapuci a háttérben. Lehet a csaj pléjmét, de lehet egy zseni, akinek van 3 cége, 5 üzlete és így kapott olyan bonitást a Porsche Banknál, hogy lízingbe tudta venni a nagyértékű szgkt.
2018. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!