Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyobb valószínűségge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyobb valószínűséggel csalnak majd meg a farkam mérete miatt?

Figyelt kérdés

Nekem elég átlagos csak a méretem.

15cm hosszú és 5cm vastag.

Mikor egy lány előtt először kell letolnom a nadrágom mindig nagyon zavarba vagyok hogy ez kicsi.meg ezzel nem lehet annyira kielégiteni egy csajt mint mondjuk egy 18-19es pélóval.mer ahogy olvasgatom az oldalt itt a 20cm az átlag.



2015. nov. 25. 19:23
1 2
 1/11 RRR ***** válasza:
93%

szerintem meg akkor, ha nem figyelsz rá,az igényeire,nem okozol neki orgazmusokat

nem "babusgatod" szex után

2015. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
g3c1be sincs akkora átlag csak azt mondják
2015. nov. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha olyan sokszor tologattad volna a nadrágod lányok előtt akkor tudnád, hogy eléggé rendben van a méreted. Akkor csalnak meg ha nem törődsz velük, piálsz vagy üres a pénztárcád.
2015. nov. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 15 es a barátnom monta hogy az eddigiekkel szinte soha nem volt orgazmusa mostmeg minden eggyes alkalommal szoval nem
2015. nov. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ne aggódj öreg, nekem még ekkora sincs, és nem vallottam még szégyent egyszer sem.. szerintem nagyobb gáz, ha 2 perc után elsülsz. :D gondolj bele, neked jó elmentél minden oké, a lány meg 2 percért odaadta magát neked.. biztos ő is nagyon boldog lehet..

Figyelj a lányokra törődj velük, és akkor nem fognak félre lépni.. a könnyűvérű lányok meg úgyis félremennek tehetsz te akármit értük, két emberes a dolog.

2015. nov. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Lányként mondom,kicsinek tartottam mindíg,addig a pillanatig amíg nem találkoztam ekkora pénisszel. Most már nem is akarok nagyobbat,pedig előtte a húsz és folottire esküdtem. A használóján múlik 90 százalékban,az első valasz tokeletesen igaz! A másik 10 százalék a méret,es a 15 cm tökéletesnek bizonyult,lehet vele jó keményen csinálni anélkül hogy a sírás kerülgetne a fájdalomtól. Imádom. :)
2015. nov. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaaah elég csak közbe ki fogják próbálni a 18-20 cm is!
2015. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Barátomnak 17 cm, és sokszor nagyon nagynak érzem.. meg is lepődtem hogy itt 20 cm az átlag...el ne hidd már :D

Korábban mindegyik barátomnak kisebb volt és teljesen jó volt a szex velük. Ne aggódj, semmi sem ezen múlik. 15 cm az teljesen ok :)

26/N

2015. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem gond a méret. Ha hosszú távon akarsz megtartani egy csajt az első perctől kezdve ke kell rombolni az önbizalmát és/vagy terrirban tartani így nem mer megcsalni.
2015. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es válaszon akkorát röhögtem, hogy kiköptem a kaját amivel aktuálisan Tele volt a pofám, muszály volt ezt megírnom.
2015. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!