Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valoban USA a leggazdagabb...

Valoban USA a leggazdagabb atlagember szintjen?

Figyelt kérdés

kulfoldrol kapok megrendeleseket (cipoket keszitek, egyedi darabokat), nyugat europai orszagokbol leginkabb nemetorszag, hollandia, anglia, franciaorszag.. ebben a csokkeno sorrendben kapom a rendeleseket

de a legtobbet, es azokert a legmagasabb osszeget minden esetben US megrendelotol kapom


ezt megfigyeltem


ezek szerint az atlagember tenyleg ott a legtehetosebb? vagy rosszul latom


2018. márc. 27. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az USA lakossága 325 millió. Míg Németországé például csak 80 millió. Szerintem ez meg is válaszolta a kérdésed.
2018. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Közel sem. :D
2018. márc. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Amúgy most nem rosszból, de kizárólag saját személyes tapasztalatokból következtetéseket levonni elég nagy hülyeség.
2018. márc. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
miért nem nézel meg egy egy főre jutó gdp táblázatot?
2018. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Monaco?
2018. márc. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szingapúr
2018. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy főre jutó gdp? Például az USA gdp-jét az egekbe emeli a hadsereg fejlesztése stb, amiből az átlag ember nem profitál tehát az nem tükrözi a valóságot.
2018. márc. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az USA lakossága több, mint a felsorolt 4 európai országé, nem olyan meglepő ez.
2018. márc. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy ha "egy szinten" lenne ezekkel az országokkal, vagy akár alatta, akkor is erthető lenne, hogy onnan több a megrendelés.
2018. márc. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem a megrendeles a tobb, hanem ugyanazert a termekert joval tobbet kifizetnek

szerintem nemetorszag, anglia, hollandia, franciaorszag, belgium egyutt nem kisebb mint az USA nepessege, tehat hogy ott tobb ember lenne ezert nagyobb ott a kereslet ketlem


ugyanazet az aruert egy nemet/brit/francia fizet 50 eurot es valogat, mindenfele pluszt ker hozza ingyen

ugyanazert semmifele alkudozas vagy eztra igeny nelkul egy US vevo fizet siman 150 dollart is

2018. márc. 28. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!