Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elvesztettem...

Mit tegyek, ha elvesztettem az egyetlen személyt, aki igazán fontos nekem, és nélküle hiába próbálok boldog lenni, nem megy?

Figyelt kérdés
Itt ismerkedtünk meg, talán látni fogja ezt a kérdést is. Jó barátságnak indult, több lett belőle, aztán egyszer csak kijelentette hogy vége. Egyszerűen nem tudok boldog lenni nélküle, hiába is keresnék mást, mert tudom hogy akit keresek azt már megtaláltam... Nem lehet más, ő az akire szükségem van, a legfontosabb számomra, ő olyan más mint a többi. Senki másnak nem tudnék beszélni arról amiről neki. Hiába is próbálnék ismerkedni mindenkibem csak őt keresném, nemem nem más kell...
2018. márc. 28. 02:51
 1/8 A kérdező kommentje:
*nekem
2018. márc. 28. 02:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Mióta próbálsz nélküle boldog lenni?
2018. márc. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyászold meg. Járd végig a gyász szakaszait. Lépj túl rajta - erre is vannak technikák.

Amikor már el tudod majd engedni teljesen, akkor csak a jó emlékek maradnak. És akkor másban is azt a személyt fogod észrevenni, aki előtted van és nem az előző árnyékát.

2018. márc. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet.

Megismertem itt valakit, de vége lett, és nagyon hiányzott. Még mindig, ha rágondolok, hogy ő volt az egyetlen, aki képes volt órákat figyelni rám naponta, és írni nekem, ha nem is értettünk mindig egyet, hát szörnyű belegondolni, hogy így elcsesztem a dolgot.

Viszont minden, ami ma eszembe jut róla, az már nem ő. Az egy idealizált kép róla, hogy milyen lehetett volna tökéletesen. És nem ő hiányzik, hanem az, hogy írjon, és ahogy írt. Mert szokássá vált.

Nehéz megnyílni új embereknek, és nem is muszáj, de ha nem nyílsz meg, akkor egyedül maradsz. Ne legyél naív, de ne zárd magad burokba sem.

És ha másokhoz akarod méregetni, akkor is gondolj rá, hogy a hibáival együtt láttad őt? Vagy csak az idealizált képét méregeted mások hibáihoz. Mert az úgy nem fair magaddal szemben.

Hidd el, az idő megszépíti az emlékeket, és beforrasztja a sebeket. Bár a nyoma az ott marad örökké.

Mióta vagy boldogtalan?

2018. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod utolsó!

4 hónapja

2018. márc. 28. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Több, mint fél éve borzasztóan hiányzik az a srác, akivel 4 hónap intenzív levelezés után megszakadt a kapcsolatunk, pontosabban ő szakította meg velem. Azóta sem sikerült túltennem magam rajta. Próbálkoztam mással is erről az oldalról, de egyszerűen nem találkoztam azóta sem olyan fiúval, mint ő. Úgy éreztem, hogy ő teljes mértékben megért engem és előttem egy kicsit sem kell szégyellnem magam. Hasonló sorsa volt középiskolában, mint amilyen most nekem. Szintén kirekesztett gyerek volt, akit többnyire levegőnek néztek és csak kihasználtak. Valamint ő is egész életében egy csendes és visszahúzódó ember volt. Azt hiszem ezek a közös tulajdonságok és majdnem megegyező élmények kötöttek minket össze. Még mindig marcangolom magam amiatt, hogy anno mindent elszúrtam, mert nem hittem el neki, hogy igazán értékes vagyok és egy számára tökéletes beszélgetőpartner. Titokban azt kívánom bárcsak látná a hozzászólásomat, bár ha látná sem hiszem, hogy rájönne, hogy én írtam. 17/L
2018. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Szereted őt?

2018. márc. 28. 18:13
 8/8 anonim válasza:
Szia nekem megh@lt a legjobb barátom mégis jól érzem magam nem könnyű feldolgozni és gondolom úgy érzed hogy nincs értelme az életednek de hidd el én is nagyon nehezen viselem de fek kell allni belőle hidd azt hogy veled van még
2022. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!