Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki megérzi a...

Van itt valaki aki megérzi a dolgokat? Főleg a negatívumot?

Figyelt kérdés

20/F


Szoktam írogatni a lányoknak internet keresztül ismerkedni stb. Egyik szomszéd faluból írtam lányoknak, hogy nem-i akarnának kicsit megismerkedni kimenni stb. Nem akartak semmit tőlem. Fiatalabbak voltak tőlem úgy 4 évvel. Mindenkinek ezt írtam hogy akarok vele kimenni járni vele stb. Most nem írogatok jó pár évvel hogy akarok veled járni stb, de lassan megyek a dolgokra.


Mentem Máma haza suliból cipelem a táskát és egy furcsa érzésem volt. Nagyon furcsa. Nem történt ez először hogy furcsa érzésem volt és a múlt jött elő vagy valami rossz. Felszállok a vonatra, egy lány néz rám és nevet. Ránézek, ennek mi baja van. Furcsálottam. Aztán látom hogy a fogai görbék a mellei nagyok, 16-17 éves lehet, és valami azt súgta hogy ennek a lánynak az anyja k***a és az anyjára rá írtam kamubol hogy le akarok vele feküdni lefizetni stb. Pedig ezzel a lánnyal is szerettem kapcsolatot csak nem jött össze hála istennek.


Most nevetnek rajtam elég gáz. Szégyellem magam. Most már nem csinálok ilyen dolgokat de ciki hogy hülyét csinálnak belőlem.


Véleményetek? Átélte ezt valaki? Hasonló történet volt nektek?


Köszi a válaszokat.


2018. márc. 28. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Fúú ba szki... :D

Én most is megéreztem valamit, szerintem te nem vagy ép!

2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, hogy mire akarsz kilyukadni.
2018. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogy megérzem a rosszat ha negatívumot
2018. márc. 28. 14:49
 4/19 anonim ***** válasza:
Én megérzem, ha valaki csúnyán néz rám, mivel akkor ráncolja a szemöldökét. :D Veled kapcsolatban csak annyit, hogy tök hülye vagy. Nem csak úgy mondom, te tényleg az vagy! Ki nem lenne rád mérges vazzek, ha a szájába bámulsz és aztán a nyilvánosan a mellét stírölöd, eközben magadban lek**vázod az anyját? És végül hogy találtad meg az anyját, hogy ráírtál? Zaklató vagy? Az egyetlen furcsaság az te magad vagy! :DDD
2018. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy alkalmazás keresztül. Zaklató i vagyok? Csak úgy vagyok zaklató ha írom a lánynak hogy akarok vele járni stb semmi más. Ők le pattintanak és ennyi
2018. márc. 28. 15:00
 6/19 A kérdező kommentje:
Az anyja tényleg k***a. Pénzért dolgozik.
2018. márc. 28. 15:01
 7/19 A kérdező kommentje:
Így megmondom. Bujkálok mindenkinek a seggebe és nem kapok érte jót csak lehulyeznek
2018. márc. 28. 15:02
 8/19 anonim ***** válasza:
Memóriavesztésem óta te vagy a legüresebb tudat amibe belenáztem. Kérlek, barátom, fejleszd magad.
2018. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
RED: hogyan? Mit nem értesz?
2018. márc. 28. 15:08
 10/19 anonim ***** válasza:
Kedves hülye Krisztián! Az a zaklatás, ha felszállsz a vonatra összefutsz, vagyis inkább kinézed magadnak annak a lánynak fogait és a mellét, utána (ki tudja hogyan) a neten rátalálsz az anyjára és ráírsz, hogy leakarsz vele feküdni. Mellesleg bénán írsz. xD
2018. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!