Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő kell ahhoz hogy...

Mennyi idő kell ahhoz hogy érzelmileg is képes legyek máshogy látni/érezni a dolgokat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy fejben nagyon szépen levezetem magamnak hogy felesleges a másikra irigykedni, ő olyan én ilyen ennek ellenére mégis bennem van az a rossz érzés a nagy betűs IRIGYSÉG.


De akár arra is gondolok még itt hogy képes vagyok megérteni/ úgy látni hogy a konzervativizmus jobb mint a szocializmus, ennek ellenére mégis érzelmileg valamiért ragaszkodok a szocializmushoz.


De akár egy harmadik példa, régi barátaim már nem keresnek és ez rohadt rosszul esik, ugyanakkor fejben összeraktam hogy lényegében és sosem éreztem magam igazán boldognak közöttük, sosem találtam igazán köztük a helyem és hogy lényegében jobb lesz nekem nélkülük, végre önmagam lehetek és mégis ott van bennem a mai napig az a rossz érzés hogy miért kellett ennek vége lennie, én csináltam valamit rosszul? stb stb...


Mi a jó technika, sokat agyalni ezeken a dolgokon vagy nem gondolni rájuk és valahogy majd lerendeződik magamban a dolog?


2018. jan. 29. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi...

Igy vagy osszerakva,ez benned van.

Talan egy pszichologus tud(/megprobal) segiteni,de semmi sem garantalt.

2018. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!