Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újrakezdeni valahol máshol?

Újrakezdeni valahol máshol?

Figyelt kérdés
Nem fejtegetném az egészet, mert rémesen hosszú lenne, de a lényeg az, hogy mostanra jutottam el arra a megállapításra, hogy amit eddig el lehetett, azt elrontottam. Szó szerint, mindent. Ezt nem a szó "anyagi" értelmében kell érteni, van jövőm, van elképzelésem, vannak emberek az életemben, van hol laknom, van mit ennem, tehát semmi ilyesmi nincs. De egész egyszerűen olyan szinten nem vagyok már boldog, hogy ez nevetségesen kihat mindenre az életemben. Semminek nem tudok örülni, semmi nem hoz már izgalomba, a körülöttem lévő emberekkel törődök, de annyira nem érdekelnek és én sem őket. Azt hiszem a legjobb az lenne, ha valamilyen nagyon messzi helyen, teljesen újra tudnám kezdeni a dolgokat. Ahol tiszta lappal indulhatnék. Mindent a legelejéről. De nem tudom, hogy hogyan tudnék nekiindulni ennek, vagy tényleg, honnan kellene kezdenem egy ilyen nagyszabású terv megvalósítását. Bármi ötlet?

2018. márc. 28. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

Ha újra kezdenéd, mit tennél másképp? Ott rontottad el a mostanit is. Ha a forrást megtalálod, lehet a mostanin is faragni, hogy jó legyen. :)

Tehát, mit tennél másképp? :)

2018. márc. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Költözz el, környezetváltozás csodákra képes.
2018. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval,valamint mindenképp valami újat kell hoznod az életedbe. Rágyúrni egy régi álomra vagy kreálni egy újat :) rengeteg mindent ki lehet hozni egy életből ne vesztegesd el a tiéd! Gondolj arra hogy ha tulajdonképpen nincs semmi borzasztó dolog akkor tulajdonképpen mi a baj? Ne hagyd magad lankadni,pumpáld fel magad tudatosan(!) életkedvvel!!!:))
2018. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elsőnek van igaza: amíg nem tudod, hogy mit csináltál rosszul, addig teljesen mindegy, hogy hol "kezdesz új életet", ott, ahol most vagy, pont annyira sikeresen megteheted, mint a világ túloldalán.
2018. márc. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Svájcba költöztem, azóta sokkal jobb az életem. Megszűnt az tthoni nyomás, a szar munkahely, a hülye, kioktató rokonok, akikcsak lehúztak, nyugodtan élek, boldogan és kiegyensúlyozottan.
2018. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!