Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Értelmiségi vitapartnert...

Értelmiségi vitapartnert lehet valahol találni interneten?

Figyelt kérdés

Van valami külön 1v1-es vitákra kiszabott platform?

18 vagyok és imádok vitázni, szeretném fejleszteni ezt a képességem, úgy gondolom rengeteget tanulhat belőle egy ember, de a körülöttem lévők nem hajlamosak az általános beszélgetésnél több értelemmel rendelkező eszmecserék lebonyolítására, így arra gondoltam az interneten keresgélek.

Keresgéltem is, de sajnos azzal kellett szembesülnöm, hogy azon a kevés oldalakon is amik léteznek ilyen vágyak kiélésére, van egy alap beállítottságú tábor, akiknek ha túl sok mindenben mondasz ellent, akkor esélytelen, hogy értelmes kommunikációt hajtsatok végre, mert eluralkodnak a negatív érzelmek. Pl. Tumblrön a liberálisokkal esélyem sem volt kikerülni úgy egy veszekedésből (nem lehetett vitának hívni), hogy ne legyek a végén náci, miközben én is a baloldali vagyok, vagy Facebookon a jobboldaliak által ne legyek libtardnak nevezve, miközben attól is távol állok.

Szóval gondoltam kiírom a gyakorira, hátha ismertek valami erre alkalmas platformot, esetleg ha ti is szeretnétek fejleszteni a vitaképességeiteket, akkor írhattok privátot és ha nem vagyok túlzottan lemaradva vitakészséget tekintve, akkor folytathatnánk vitákat.


Magyar és angol nyelvű oldal is megfelel, társadalmi, politikai és vallási vitákban vagyok a legérdekeltebb, ha specifikálni kellene.


A válaszokat előre is köszönöm!


2018. márc. 25. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb helyen jársz.
2018. márc. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 imgonnabeunfriendly ***** válasza:
Politika nálamnem játszik, viszont Teológia, illetve Filozófia jöhet, na meg bármi más. Írj nyugodtan
2018. márc. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vitázni én is szeretek. Írhatsz ha gondolod. A politikához nem értek és valláshoz sem igazán.
2018. márc. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

9gag.

Nem viccelek. Vannak gyökerek, de nagy réteg van akik kulturáltan és racionálisan tudnak írni. Érdekes hogy egy viccplatformon vannak a legértelmesebb és legnyitottabb emberek.

2018. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!