Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiúk ezt hogy oldják meg...

A fiúk ezt hogy oldják meg ennyivel?

Figyelt kérdés

Akármennyi barátom volt mind ők hagytak el vmi miatt és mindig azt mondják hogy jobb lesz így. Jobb ha nem beszélünk többé, ő így csak szenved. Na és azt nem értem hogy ha nem beszélünk akkor sokkal rosszabb neki, és hogy tudnak ilyet kérni hogy saját magukkal is kitoljanak? Nekik nem rossz? Nem fáj? Ha igen akkor miért csinálnak nagyobb fajdalmat? Nekem eszembe nem jutna olyan hogy szakitunk és soha nem beszélünk. Ez hogy van? Ők hogy látják a dolgokat?

18/l


2018. márc. 28. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Személy szerint én pl. azért szoktam ezt kérni, mert így könnyebb továbblépni, mert ha tovább beszélnék vele, számomra nem menne.
2018. márc. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont hogy nem rosszabb, hanem jobb teljesen elhatárolódni. Főleg hogy a legtöbb ilyen helyzetben kialakul egy "boldogabb vagyok mint te" verseny ahol a felek elkezdik egymásnak bizonygatni, hogy kinek a jobb az új párjával. Vagy időnként visszatérnek egymáshoz ami szintén nem segíti az elszakadást.
2018. márc. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másik gond, hogy egy kapcsolatból szerintem nem lehet visszaavanzsálni barátsággá. Én nem tudnék.


Ha valakivel próbáltam is "barát" maradni akkor én sem tudtam kezelni a helyzetet, hogy ugyanúgy jövünk-megyünk de semmi érintés, semmi testiség. Másik, hogy ha lánnyal "haverkodom" akkor ugyanúgy poénkodunk szexualitáson, bókokon, egyebeken. Na ez egy kapcsolat után nem működik mert amint elindul ilyen irányba a téma, jön a kiábrándulás, meg a túlreagálás hogy már megint itt tartunk.

2018. márc. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
De miért lenne jó neked, ha folyamatos kapcsolatban maradsz az exeddel és nap mint nap ott lebeg köztetek a múlt? Pont ez az a módszer, amivel nem lehet továbblépni vagy csak iszonyú lassan. Szakításnál az a helyes, ha a kapcsolat is megszakad. Nem kell, hogy örökre és az sem, hogy haragban váljatok el, de igenis kell egy jó nagy szünet teljes mértékben a másik nélkül. Ha esetleg később mégis összesodor az élet, az egy más kérdés, de szakítás után még húzni-vonni a dolgokat nagy beszélgetésekkel és egyebekkel a lehető legrosszabb dolog.
2018. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont most megyek át hasonlón, szerintem egy kicsivel könnyebb , hosszú távon jobb, de nem tölt el jó érzéssel, azt meg kell hagyni.


22/F

2018. márc. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Akármennyi barátom volt mind ők hagytak el"


Mert minden fiú utálja ha egy csaj csak játszadozik vele, és annyira nem veszi komolyan, hogy van még mellette -párhuzamosan- egy csomó "barátja".

Senki sem akar csak egy lenni a sok közül.

2018. márc. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%
18 éves lány létedre, jó nagy forgalmat bonyolítottál le...
2018. márc. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!