Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális hogy a fiúk ennyivel...

Normális hogy a fiúk ennyivel alacsonyabbak a lányoknál?

Figyelt kérdés
7-es vagyok, 161cm, lány. Az osztályban a fiúk 90%-a alacsonyabb nálam. Miért van ez? azt vettem észre hogy az egyre fiatalabb korosztályban egyre később kezdenek nőni a fiúk. Szerintetek is így van? Ti is észre vettetek már ilyet?
2018. febr. 28. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányok gyorsabban érnek. A fiúk majd később húznak bele.
2018. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te és a többi csaj talán eléri a 165 cm átlagot , kevesen nőnek tovább , 16 évesen már nem lesztek nagyobbak . Srácok 19 éves korig folyamatosan változnak .
2018. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! lányok közül is azért van egy 174centis is. Nem szeretek vele beszélgetni ha mindeketten állunk XD.
2018. febr. 28. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Gáncsold el, semmi gond.
2018. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Le kell fektetni, eltűnik a különbség.
2018. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ők eztán fognak nőni, nyugi. De egyébként meg az sem gáz már, ha a fiú az alacsonyabb. :)
2018. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyebkent ugy vettem eszre, hogy a lanyok egyre magasabbra nonek, a fiuk meg egyre alacsonyabbak. 20 eves vagyok, a korosztalyomban a leggyakoribb a lanyok kozott a 170 koruli magassag, 167-174 kozott. En ennek is az aljat verem, es megis a fiuk fele vagy alacsonyabb nalam, vagy eppen egy magassagban vagyunk. Mig pl apam korosztalyaban meg minden ferfi magasabb nalam, a nokhoz kepest meg magas vagyok. (40-45 evesek)
2018. márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!