Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire zavaró,...

Fiúk! Nektek mennyire zavaró, ha egy lánynak az arca mindig piros, ráadásul könnyen zavarba jön, mindezt úgy, hogy a bőre az átlagnál fehérebb, szóval jobban látszik?

Figyelt kérdés

2018. márc. 30. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem zavar, szerintem aranyosnak hat.
2018. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elképesztően aranyos. ^^
2018. márc. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

kocogás és diéta a magas várnyomás megszüntetéséért.

meg egészséges mértékű szoli a hirtelen elpirosodások miatt.

annyiban zavaró,hogy ha mindig piros akkor valószínűsíthetően vérnyomás problémás azt meg sok esetben az elhízás vagy a lusta életmódból adódó rossz kardió állapot okozza.

2018. márc. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: Világ életemben piros arcom volt és könnyen jöttem zavarba. A vérnyomásommal pedig nincsen semmi probléma. Egyszer volt magas, amikor a volt házidokim felidegesített vérnyomás mérés előtt, akkor volt valami 160/valamennyi, amúgy mindig normális. Szolizni életemben nem szoliztam, napra is utálok menni, és mint írtam, a bőröm az átlagnál fehérebb.
2018. márc. 30. 01:33
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
a d3 vitamin hiány igen szép megfogalmazása ez a bőröm fehérebb dolog haha.
2018. márc. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretek napon lenni. Rövid időn belül elkezdem rosszul érezni magam. Az meg a másik része, hogy gyengébb nyári napsütésben is könnyedén égek le, barnulni is csak egyszer barnultam életemben, aztán visszafehéredtem 2-3 nap múlva, többi alkalommal pedig gyönyörűen leégtem, és akkor néztem ki úgy mint egy főtt homár. Szépen megkérlek, akadj le a kérdésemről. Ha nem hiszed, vagy nem érted, ez van, csak engem hagyj békén. Azt teszem amivel a legjobban járok, az pedig nem más, mint az ha távol tartom magam a naptól, mert ha nem, köszöntem szépen, még vörösebb leszek, ami nem 2-3 napig tart. Ilyen voltam és vagyok. Nem tetszik? Nekem sem. Adiós.
2018. márc. 30. 01:57
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom! Idejét nem tudom, mikor láttam utoljára nőt elpirulni!
2018. márc. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, nem zavaró. :D Én is ilyen vagyok, csak fiúban. ^^
2018. márc. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem zavar,van akinek kifejezetten jól áll.
2018. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Imádnivaló! Mikor vihetlek el randira? :D
2018. ápr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!