Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Én vagyok ennyire válogatś...

Én vagyok ennyire válogatś vagy valóban ilyen zavaró ez (leirísban)?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nézni egy 2007-es Audi A6-ot. Elég jó felszereltsége van (bi-xenon, szenzorok elöl-hátul, eső és fényszenzor, navigáció, színes képernyő, sportülések, digitális klimakapcsoló meg hasonlók.

DE! a műszerfalon ami a fordulat és sebességmerő között van képernyő piros és nem színes. Ti elszalasztanátok egy viszonylag jó autót e miatt?

Valahogy így képzeljétek el: [link]


Persze kívülről van jó pár hibája. Elöl a ködlámpa melletti fekete rász eltörött (csere), az egyik kilincs körül szarrá van karcolva és ezt nem tudom elképzelni, ohgy mivel sikerült. És még kicsi alig látható karcolások is vannak, de azok "normálisak" iylen korú autónál.

De a kilincset nem értem. Függőleges karcolások és legalább 0,5cm szélesek. Mintha kulcsal végig karcolgatták volna szándékosan mert véletlenül olyan nem leeht csinálni, mert elég méylek is. A festék is karcos körülötte, de a kilincs tetején van egy ezüst csík és az van agyonkarcolva.


De ami legfőképp zavar az a piros kijelző. Ennyire mániás lennék?



2017. máj. 23. 17:02
 1/8 crudy ***** válasza:
100%

Igen.


Ez fontos. Vagy egy modell es annak az atlag piaci ara. Nem tudom ez mennyi az audinal. Ha hibatlant akarsz akkor keress dragabbat, ha olcsot akarsz, bekelj meg a hibakkal vagy alkudd le azt az osszeget amibol megcsinaltatod.

2017. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A karcok attól vannak a kilincs körül, hogy kint parkolt az utcán/udvaron éjszakánként és felugráltak rá az állatok (nyest, macska).
2017. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a kilincs körüli karcok a sok gyűrűt viselő gazditól, aki sokszor részegen próbálta kinyitni kulcs-csomóval a kezében..pedig távirányítós(remélem)
2017. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 - se gyűrűt, se karórát nem viselek, jobbal nyomom a távirányítót (amin a gyújtáskulcs és társai lógnak), ballal nyúlok a kilincsért és tele az autóm BE kilincse körül az ajtó olyan karcokkal...
2017. máj. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Az igen mire vonatkozik?
2017. máj. 23. 21:22
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából ez az egy kilincs karcos csak angyon a többin csak kisebb karcolások vannak ,de nem zavaróak (jobb első). Két nagyobb hibája van kívülről a kilincs és az elején, de az se annyira vészes.

Az autó belseje viszont vagy cserélgetett vagy nagyon megkímélt. Egy karcolás nincs a belsejében. Olyan mintha a gyárból jött volna ki. Tiszta az ülések nincsenek kiülve. A belseje egyszóval tökéletes. Kerestem hibákat, de nem találtam.

Az ára se annyira vészes. Valamit megpróbálnék lealkudni belőle.

Most egyelőre hanyagolom. Várok 1-2 hetet, ha megmarad esetleg visszahivom.

2017. máj. 23. 21:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vettem néhány éve egy A6-ost. Elmentem Németbe megnézni egyet, kevés km volt benne, nagyon tuti vétel lett volna, és tudod miért hagytam ott? Mert a két óra között ilyen piros pixeles volt a kijelző, és a klímája nem digitális, hanem tekerős volt. Ez a két dolog olyan szinte rontotta az összképet, hogy nekem nem kellett. Pedig funkcióban, használhatóságban ugyanannyit nyújtottak.

Aztán megvettem egy több kilóméterest, de amelyik tényleg olyan volt, ahogy nekem tetszik. Sokat számít az ilyen, mert ha nem, akkor később mindig idegesíteni fog. És nem fizettem rá, mert majdnem 100 ezer km belement az autóba hiba nélkül.

A karcoknak ezernyi oka lehet, előfordulhat az is, ahogy előttem írták, hogy állatok karcolták össze. Apám hibátlan Renaultjának a motorhátetejét például falun a tyúkok karcolták össze, mert meg akartak állni a motorházon, csak nem jött össze, mert állandóan csúsztak le. Egész széltében össze lett karcolva a motorháztető, ha nem tudnám, hogy mi van, soha nem jövök rá, hogy mi csinálhatta....

2017. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom. De alkárhogy nézem a dolgokat hiába találok szines kijelzovel az órák kozott, ha nem lesz benne bi-xenon, elso-hátsó szenzorok meg hasonlók. Ahogy nézegetem ezek elég ritkák. A tolató szenzor nem annyira.

A karoclások elenére se lenne ez olyan rossz vétel elso ránézésre. Elvinném egy servizbe, hogy nézzék át alaposan.

De ahogy írtam várok addig átgondolom.

Koszonom a válaszokat.

2017. máj. 24. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!