Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért akarják gáznak...

Egyesek miért akarják gáznak beállítani, hogyha valakinek kicsivel jobban megy?

Figyelt kérdés

Olyan sok az ilyen ember az országban, akik állandóan azt mondják "ne mutogasd, hogy többre telik".


A tágabb családi körben például az étkezési szokásaimat kritizálják.

Egyedül élek, hétköznap sohasem főzik,meg nem szeretem az előző napi ételeket mikróban melegíteni,nem olyan jó ízűek akkor már.

Ezért, én mindig kimegyek valahova enni, vagy pedig rendelek pizzát.

Néha pedig salátát eszek.

Nyilván nem bélszínt és kaviárt ebédelek.

Vacsorára pedig friss péksüteményt eszek valami sonkával, sajttal vagy kotyvasztok tejberizst.


Erre szokták mondani, hogy micsoda úrnak képzelem magam.

Nekem erre az a válaszom mindig,hogy megtehetem, keresek elég pénzt.



A munkahelyem által, másfél évet laktam Németországban, ott is hasonlóan csinálják az emberek.

Én nem fogok változtatni csak azért, hogy másnak megnyugodjon a lelke és kevesebb pénzt visz haza.


2018. márc. 30. 15:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

"Erre szokták mondani, hogy micsoda úrnak képzelem magam."

És milyen igazuk van!


Igen, te a Németországban megszokott életmódodat próbálod itthon is tartani. Viszont ez itthon simán villogásnak számít.


Tudod, miért nem szokás az ilyenekkel villogni? Mert ha olyan környezetben vagy, esetleg szúrod a szemét valakinek, simán kikezdenek miatta.


Az viszont a te személyiségedről mond el nagyon sokat, hogy a saját családodról azt feltételezed, hogy rosszat akarnak neked.

2018. márc. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!