Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Úgy érzem nincs megoldás....

Úgy érzem nincs megoldás. Megőrülök!?

Figyelt kérdés
Semmi nem vigasztal, teljesen kizárt az életéből az aki a legfontosabb és én is az voltam neki, nem bírom...
2018. márc. 31. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mit tettél?
2018. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor engedd el. Ez is csak olyan mintha meghalt volna valaki...
2018. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szükségem van rá, nem akarok nélküle élni. Minden ami szép volt, miatta volt az. Azt akarom hogy jöjjön vissza!😭😭😭😱😭😭😭
2018. márc. 31. 14:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus?
2018. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, azt el kell felejteni, aki kizár az életéből, vagy nem kíváncsi rád, bármilyen fájdalmas is ez.

Ha egyedül nem megy, akkor pszichológus tud segíteni.

2018. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy hasonló szakitáson vagyok túl, de nem kell ennyire megijedni 1-2 év múlva már csak nevetni fogsz ezen :D de komolyan mondom.
2018. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első feladat, szembenézni a ténnyel: Jelenleg egyedül vagy.

A következő, tudatosítani: Az élet megy tovább.

Megtanulni: Soha se egy másik személytől függjön a boldogságod!

Ez persze hosszabb folyamat, mint ahogy én itt pár szóban leírtam, de ennek röviden leírva ez a folyamata. ;) Az idő mindent meggyógyít. És komolyan írtam: Ne máson múljon a TE boldogságod. :) Én most 26 éves vagyok, kb 4 évet dobtam ki az ablakon az életemből, de legalább a saját bőrömön megtanultam, mert nem volt senki aki megtanítsa velem ezt. De most boldog vagyok!

2018. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!