Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vastag dús hosszú hajú gyereke...

Vastag dús hosszú hajú gyerekek anyukái, mit csináltok a gyerek hajával ebben a melegben? Komolyan már megőrülök (és nagyon sajnálom) a lányom vakaródzásától! Van valami ami az ollón kívül megoldás lehet?

Figyelt kérdés

3éves a kislányom derékig érő vastag dús haja van. Gyönyörű egészséges. Viszont annyira izzad tőle hogy az borzalmas!:( Nem lehet neki normálisan összefogni mert állandóan vakarja a fejét és szétáll a haja.:(

Már ott tartok hogy inkább levágom mert így csak szenved szegény,de sem ő sem az apja nem engedi. Elszalad ha csak megemlítem a fodrászt. Sajnálom a haját,de sajnálom a gyereket is!:((( Mit tehetnék???



2013. jún. 24. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Apró, vékony fonatok? Jobban szellőzik, nyárias, vidám. Ha kibírja míg elkészül, megoldás lehet. Mindegyiknek lehet más a végén. Fonott kalácsként fel is köthető. Nem muszáj ilyen vékonyan csinálni, mint a felnőtteknek, de ha sikerül kb. 30 fonatot csinálnod és jól lekötnöd a végét, nehéz szétvakarni, a fejbőre is jobban szellőzik, és nyáron teljesen jó. Színes gumikkal a végén vidám.


[link]

2013. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sok kis coff,mint a képen a kislánynak

[link]

2013. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

Esetleg ez?

2013. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fejük tetején copf és kontyba tekerem, lerögzítem
2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gabszem ***** válasza:
100%
az utolsó válaszoló amit írt az a legjobb sztem, mert a nyaka így nem izzad. enyém 16 hós , neki még kis copfja van, de ha nincs összekötve akkor teljesen beizzad a kis nyaka.
2013. jún. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A konty nálunk is mindennapos,de ezek az apró fonatok nagyon jó ötlet!:)

Nem is tudom miért nem jutott még eszembe! Köszi az ötleteket!:)))

2013. jún. 24. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Hairagami-t akartam javasolni. Most vettem nemrég, ezeken a 100 Ft-os vásárok egyikén, 500 Ft volt 2 darab. Nyilván nem ez az eredeti, de a tökéletes kánikulafrizura létrehozható vele.

Nekem gyerekként is hosszú, vastag hajam volt, anyukám házilag csinált ilyen hairagamit harisnyából, valamilyen drót segítségével(ennek több, mint 30 éve, nincs új a nap alatt)vagy befonta több copfba és azokat gumizta össze vagy tűzögette fel csatokkal.

2013. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neki nem a nyaka izzad hanem a fejbőre a rengeteg hajtól. A nyakából a legutolsó hajszálat is felcsatolom.
2013. jún. 24. 13:55
 9/11 anonim ***** válasza:
Enyémnek is rengeteg haja van. Levágtam neki 2 centisre. Kisfiú :)
2013. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi de én azért nem szeretnék a lányomnak 2centis hajat,arról nem is beszélve hogy borzalmasan állna neki!:) Azért egy fiúnak sokkal könnyebb.

Gyerekkoromban nekem is pont olyan hajam volt mint a kislányomnak,tőlem örökölte,és nem lettem volna hálás érte ha a szüleim ilyen rövidre vágják!

2013. jún. 24. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!