Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Regen dagadt voltam ram sem...

Regen dagadt voltam ram sem neztek a fiuk most vekony vagyok es mar is ugranak ram?

Figyelt kérdés

168centi vagyok és 88kiló voltam tehat elegge dagadt es husban voltam nagyon. Masfel ev alatt lefogytam es most 55kilo vagyok. Az apukammal edzettem. O vele futottam es jartam el edzo terembe. Apa mar evek ota sportol es segitett nekem. Az etrendem is teljesen mas lett mar. Es sokat izmosodtam. Lapos a hasam,izmosak a karjaim. Most mar tetszem magamnak es tobb onbizalmam lett.


Sosem volt baratom,mert ronda voltam regen a tulsulyom miatt. Pufinak neveztek a suliban es kesobb a gimiben is. A sracok rengeteget bantottak es megalaztak. Meg neten is a kepeim alatt beszologattak nekem.

Eloben meg folyton dagadtnak neveztek.


Most hogy lefogytam es megvaltoztam most meg ez a baj. Vagyis csak reszben. Hirtelen a lanyok elkezdtem utalkozni es az egyetemen most kezdtem. Volt aki az osztaly tarsam volt gimiben. Es most az a baj hogy lefogytam es vekony vagyok. Ezert bantanak es kibeszelnek eleg csunyan.


A sracok meg hirtelen megtalaltak eszre vettek. Azok is akik regen utaltak es piszkaltak most mar kedvesek velem es bokolnak ismerkednek velem de nagyon normalisan kozelednek felem. Engem ez zavar es nem tudom elfelejteni a multbeli serelmeket valamint zavar az is hogy ennyire a kulsomre figyelnek csak.


Nem is ismernek engem. Rosszul erzem magam nagyon. Egyedul erzem magam. Egyfolytaban le***znak kibeszelnek beszologatnak a folyoson ;( hogy "hu de lefogytal kisasszony" "kinek csipted ki magad ribi" stb. Mar elegem van ebbol. ;(


Miert nem jo semmi az embereknek. Senkitol nem kaptam igazabol egy kedves szot. Most az a baj hogy vekony lettem. De miert?


2018. márc. 31. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%

gyönyörű vagy :D


amúgy nem csináltál magadról képeket, én a helyedben feltenném youtube-ra motiválós videónak

2018. márc. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Mert már a csajok vetéjtársa lettél a pasikért
2018. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem csinaltam magamrol kepeket. Parat igen azert,de ezeken nem mernem felrakni. Ronda voltam regen. Most mar szerintem nem. Es en orulok hogy sikerult megvaltoznom. Csak azt akarom hogy ne piszkaljanak emiatt. Azthittem hogy ha lefogyok akkor nem kapok tobb bantast. De kb mindenki ugy ismer engem hogy "pufi" meg a dagadek.
2018. márc. 31. 23:59
 4/17 anonim válasza:
100%
Jól látod, lefogytál, vonzó lettél, most már nőnek néznek. Eddig nem néztek annak. Embernek azért nézhettek volna. Sőt most is elsősorban annak kéne nézniük, nem prédának. Aki dagadtként se vett emberszámba és most is csak ribinek tart, vagy kanos bókokat tol, azokkal szakíts meg minden kapcsolatot. Ismerkedj új emberekkel! Milyen egyetemre jársz? Biztos van ott egy csomó lehetőség ismerkedni.
2018. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem alázod meg azt a sok idióta hülyegyereket, akik most utánad csorgatják a nyálukat?
2018. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegény:( csak irigyek rád,hogy szép lettél,ne foglalkozz ezekkel az élettelen suttyókkal,tudom,hogy milyen nehéz. Ismerkedj emberekkel,ezeket a nyomikat meg kerüld el.
2018. ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Először is gratulálok!!!! És lányként mondom ezt. Engem mindig nagyon motivál, ha hallok/olvasok ilyen sikersztorikat, mivel én is nagyon sokat fogytam a gimis énemhez képest, bár te 10 kilóval rám vertél. :D Viszont nagyon átérzem, amit itt leírtál. Én is kaptam a megjegyzéseket, meg ment az irigykedés, és hirtelen én is célpont lettem a pasik körében, ami iszonyatosan zavart, mert nem az ő véleményük megváltoztatásáért csináltam, hanem magamért, az egészségemért. És színtiszta undort kezdtem érezni a pasik iránt, mert nem gondolom, hogy kövéren kevesebbet értem volna emberileg, sőt! De ez nem az én szegénységi bizonyítványom... Nem én vagyok a felületes ember, és megtanultam, hogy az élet végül mindig igazságot szolgáltat, most én vagyok az, aki nemet mondok másokra. Neked, kedves kérdező, annyit tudok tanácsolni, hogy gyűjts magad köré olyan embereket, akik nem a felszín alapján ítélnek, a rosszindulatú embereken meg nézz csak keresztül, mert ők valójában csak azért piszkálnak, mert irigyek, vagy mert tudják, hogy nem kaphatnak meg. ;)
2018. ápr. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
11%
Te vagy az Aranka? XD
2018. ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom mennyire idős vagy, feltételezem hogy még gimis. Ne aggódj, azért tapasztalod ezeket, mert az embereknek csak egy nagyon pici zárt körével találkozol nap mint nap. Az osztálytársaid nem gondolkoznak racionálisan, csak az osztály belső kultúrája sugározza azt, amiben hinni akarnak. Ez pedig az, hogy korábban már megbélyegeztek, nem fognak most hirtelen átállni. De ez csak egy szekta gondolkodás, ahogy kilépsz onnan bármelyik másik társaságba, ennek nyoma se lesz. Nehogy azt gondold, hogy a fogyást szidják most, ez csak egy ürügy, nincs köze hozzá, ne is ebből indulj ki.


Több embert kéne ismerned, különböző helyekről, mert akkor érzékelnéd jól hogy ez a kis zárt csoport csak, nem a társadalom maga, de biztosan nehéz lehet, ha vidéken élsz. Kitartást, maradj nyugodt, előbb-utóbb megszokják, addig pedig tartsd azokkal a kapcsolatot, akikkel jól kijössz.

2018. ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Ramone ***** válasza:
7%
Nem tudom hogy ki vagy de a sztorid kisèrtetiesen hasonlít egy kedves ismerősöm történetére :)
2018. ápr. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!