Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Regen dagadt voltam ram sem...

Regen dagadt voltam ram sem neztek a fiuk most vekony vagyok es mar is ugranak ram?

Figyelt kérdés

168centi vagyok és 88kiló voltam tehat elegge dagadt es husban voltam nagyon. Masfel ev alatt lefogytam es most 55kilo vagyok. Az apukammal edzettem. O vele futottam es jartam el edzo terembe. Apa mar evek ota sportol es segitett nekem. Az etrendem is teljesen mas lett mar. Es sokat izmosodtam. Lapos a hasam,izmosak a karjaim. Most mar tetszem magamnak es tobb onbizalmam lett.


Sosem volt baratom,mert ronda voltam regen a tulsulyom miatt. Pufinak neveztek a suliban es kesobb a gimiben is. A sracok rengeteget bantottak es megalaztak. Meg neten is a kepeim alatt beszologattak nekem.

Eloben meg folyton dagadtnak neveztek.


Most hogy lefogytam es megvaltoztam most meg ez a baj. Vagyis csak reszben. Hirtelen a lanyok elkezdtem utalkozni es az egyetemen most kezdtem. Volt aki az osztaly tarsam volt gimiben. Es most az a baj hogy lefogytam es vekony vagyok. Ezert bantanak es kibeszelnek eleg csunyan.


A sracok meg hirtelen megtalaltak eszre vettek. Azok is akik regen utaltak es piszkaltak most mar kedvesek velem es bokolnak ismerkednek velem de nagyon normalisan kozelednek felem. Engem ez zavar es nem tudom elfelejteni a multbeli serelmeket valamint zavar az is hogy ennyire a kulsomre figyelnek csak.


Nem is ismernek engem. Rosszul erzem magam nagyon. Egyedul erzem magam. Egyfolytaban le***znak kibeszelnek beszologatnak a folyoson ;( hogy "hu de lefogytal kisasszony" "kinek csipted ki magad ribi" stb. Mar elegem van ebbol. ;(


Miert nem jo semmi az embereknek. Senkitol nem kaptam igazabol egy kedves szot. Most az a baj hogy vekony lettem. De miert?


2018. márc. 31. 23:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a mondást, előbb megértem és tudom alkalmazni, sok keserűséget megspórolhattam volna:


"A szabadság az, amikor már nem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólad."


Érezd jól magad; az a lényeg! :)))

2018. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem elég az egodnak, hogy rádmozdulnak a fiúk és még itt is álsiránkozásba bújtatott ömlegést kell előadnod magadról, hogy önigazolást nyerj, akkor komoly gondjaid vannak, javasolt szakemberhez fordulni
2018. ápr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

57% Ne csodálkozz, hogy nem kellesz a nőknek....hányinger jellem lehetsz.


67% sok embernek akkor sem tér vissza az önbizalma, ha lefogy.

Kérdező, tök jó, hogy apukáddal ilyen jó a viszonyod. A nehezén már túl vagy. Sajnos az alja embereknek mindig kell valaki, akit cseszegethetnek, így szerezve sikerélményt...

2018. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól jellemzi az átlag társadalmat a leírásod.


Köztudattal ellentétben a lányok ellentéte is "irigy kutya", akik egyből ellenségeddé vállnak mihelyst belépsz a párkeresés piacára.

Másik oldalról én sem vonzódom túlsúlyos nőkhöz, mivel én magam is vékony vagyok. Viszont életemben egyszer sem voltam bunkó senkivel, csak azért mert túlsúlyos. Viszont az, hogy fogyás után már bejössz, valószínűleg belsőtől független rám is érvényes lehetne.

2018. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Korábban a volt osztálytársaim engem is a súlyom miatt bántottak... Aztán elkezdtem a középiskolát, lefogytam, majd a volt osztálytársak már azzal bacogattak, hogy miért fogytam le... :)


Ha most kezdted az egyetemet, akkor csak pár év különbség van köztünk. Az elmúlt 10 évben megtanultam szelektálni az embereket. Ha valaki egyszer is bántott szánt szándékkal, azokat megtanultam ignorálni, kiszorítani az életemből. Szerintem ezt vezesd be te is, hidd el, rengeteg fájdalomtól mented meg magad. Aki régebben sem nézett emberszámba, az most sem fog.

2018. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
35%
"Senkitől sem kaptam igazából egy kedves szót." Na de, feljebb azt írod, hogy a fiúk most kedvesek veled.
2018. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Akik meg beszólogatnak, azokat észre se vedd. Idővel, meg fogják unni. Persze, ha látják rajtad, hogy zavar, kiakaszt, akkor nem, hiszen meglesz a "sikerélményük".
2018. ápr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!