Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bàntott màr valakit a párja?

Bàntott màr valakit a párja?

Figyelt kérdés
Van köztetek olyan, akit bántott a párja és vele maradt vagy egyből ott hagyta? Vagy, ha nem hagyta ott meddig maradt egy ilyen kapcsolatban benne?

2018. ápr. 2. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Igen, rendszeresen visszaélt hogy az ő tulajdonában van a lakás amiben épp laktunk, és mindig azzal akart érvényt szerezni az igazának egy vitában, hogy "takarodjak". Később ugyanígy zsarolt azzal hogy elválik.

Elváltam.

2018. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A vita hevében megrúgott az ex, adtam neki fél órát hogy fogja a cuccát és tűnjön el. Szerencsére higgadt maradtam, a műanyag lakat is rám rohadna ha megrúgok egy nőt.
2018. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

2 év együttélés után összevitatkoztam a párommal. Hazudnák ha azt mondanám, hogy nem voltak veszekedések, de ezek csak kiabálásokkal, sértődésekkel le is tudtuk. De jött egy vita ahol a párom annyira felhúzta magát, hogy nekem jött. Adott egy hatalmas pofont majd nekilökött a szobabútornak. Én kiabáltam, hogy takarodjon a házamból. Másnap bocsánatot kért, könyörgött egy újabb esélyért. Az elvem mindig az volt, hogy ha valaki megüti a párját az nem érdemli meg a szeretetet tovább függetlenül, hogy nő üti a férfit vagy a férfi üti a nőt. De szerelmes voltam még 2 év után is, így kapott második esélyt. 4 hónappal később karácsonykor bár nem volt szokása inni, de berúgott, és újabb vita miatt megint bepörgött , újra nekem jött. Megint megütött, de nem hagytam magam. Ezért még idegesebb lett, hogy védtem magam, így elkapta a torkomat, fojtogatni kezdett, és közölte, hogy bármikor eltörheti a nyakam csak egy roppanás az egész (én 160 cm magas 58 kilós, ő 187 cm magas 100 kilós kondis, csupa izom srác).. Életemben először igazán féltem. Másnap amikor kijózanodott, közöltem, hogy kap 1 órát, hogy a cuccait összepakolja, és kilépjen az életemből. (előtte azért odahívtam 3 barátot akik szintén kondisok, az egyikük rendős is) Összepakolt elment. Később újabb esélyt kért. Nem kapott. A kudarca miatt elkezdett zaklatni. Amikor a bíróságon megkaptam a távol tartási kérelmet akkor bedurvult, és újra elkapott.. De ez volt az utolsó. Megszegte a távoltartási végzést, hiába könyörgött, hogy vonjam vissza a bántalmazás vádját, feljelentettem. Akkor láttam utoljára amikor ítéletet mondtak.

Ma már senkinek nem engedném, hogy megüssön, és bárkinek tanácsolom, hogy ha elcsattan egy pofon akkor ne adjon senki második esélyt. Még akkor sem ha fülig szerelmes. Nem éri meg.

2018. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tavaly(1 éve) elvesztettem a realitaserzekemet. Hónapokig nem hagytam pihenni a barátom...na akkor bántott engem. Mai napig nem hevertem ki.
2018. ápr. 2. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!