Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Keresek valakit, aki sajnos semmilyen elérhetőségét nem adja meg, de nagyon szeretném megtudni. Fontos, mert egy nagyon fontos ismerősömről van szó. Ha valaki tudja, hogy hogyan tudok vele kapcsolatot létesíteni ezek ellenére akkor kérem segítsen!

2018. ápr. 4. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Telepátiával. Küldj egy szöveges telepátia üzenetet az említett személynek emotikonokkal a végén. Pl.: "jól vagyok te, hogy vagy? 😨" , "" Remekül érzem magam, szép időnk van. Írj vissza, ha tudsz... 🌩️🌧️🌧️🌧️🌧️🌪️🌪️🌪️🌈🌧️🌧️😭"...
2018. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy számára is fontos vagy? Nem pont menekül előled? Az elérhetőségeinek ilyen mértékű titkolásának ez (is) lehet az oka.


Tudom, ez nem tűnik segítségnek, pedig az:


Vedd át magadban a történéseket, hogy pontosan miért is nem tudsz semmi információt róla. Miért nem tudod telefonon elérni, miért nincs meg neked az e-mail címe (vagy miért nem ír vissza), és nincs meg a lakcíme sem.....


Amennyiben tévedek, és csak "véletlenül" maradt el az elérhetőség megadása, akkor sem tudsz mást csinálni, mint várni, hogy újra találkozzatok. Elmehetsz arra a helyre, ahol már összefutottatok, lehet, hogy újra sikerül, vagy valamelyik közös ismerősötöktől infót kérhetsz róla ( ha van ).

2018. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Másodiknak:

Tudom hol lakik, házra pontosan. Csak sajnos messze tőlem. Ő utálja a közösségi médiát és nem használja az e-mailjét. Ezért nem tudom vele tartani a kapcsolatot.

2018. ápr. 4. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges az, hogy a másik fél nem szeretné felvenni a kapcsolatot?
2018. ápr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha ismerősöd, akkor kapcsolatban vagytok, tehát el kell tudd érni.

Ha nem tudod elérni, mert nem ismerősöd, akkor meg talán nem is kell hogy eltudd érni akarata ellenére.

2018. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha házra pontosan tudod, akkor hagyományos levelet is tudsz neki küldeni. A posta még üzemel....
2018. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!