Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Nem is tudom,hogy kezdjem,hallottam egy furcsa beszélgetést a kisebb hangzavar közepette amiből az jött le,hogy a csaj,aki amúgy szingli és sok fiú haverja van,csak úgy dugdos az általa gondolt legjobbakkal. Olyannyira dug,hogy még fogamzásgátlót is szed,erről is beszéltek,hogy hogy kell szedni stb. Az is volt,hogy édes hármas,aztán még azt fontolgatták,hogy majd 4-en..Hát mondom mi van. Pedig volt 16 évesen fél évig egy fiúja de elvileg még azután is szűz volt,gondolom most már nagyon beindultak a hormonok.. Hát nagyot néztem,főleg hogy kb. senki az égvilágon nem nézné ki belőle,kicsike és rohadt aranyos, nem az a tipikus tudjátok milyen. Őszintén én nagyon nagyot csalódtam benne,nem is így ismertem meg,nem hogy a kinézete de a viselkedése se árulkodna erről. Tudom,hogy azt csinálnak amit akarnak meg semmi közöm hozzá,pláne hogy nekem van más,de még is csak osztálytársam. De lehet a csalódásban benne van az is,hogy mikor 10-ben újoncként megjött úgy belezúgtam,mint a huszonegy,de a sok haverja miatt tudtam már akkor hogy esélytelen és ez a nagy bánkódás meg hatalmas rajongás 11.elejéig tartott,mondjuk még mindig elképedek ha ránézek,de már mindegy ugye

Szóval nem nagyon tudok sokat a mai 18 körüli lányok szokásairól,nem tudom,hogy ezek a haveri tacsi-tacsik mennyire elterjedtek,ilyen beszélgetést se nagyon hallottam még,de valahogy nem érzem ezt helyesnek, lehet én vagyok csak a régimódi vagy nem tudom mi..


2018. ápr. 4. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%

Ezen a fórumon kéne csinálni egy külön kategóriát "Napi Kitárgyalandó Nő" címmel... Komolyan minden nap találtok valakit; vagy egy instagram modelt, vagy egy youtubert, vagy egy közéleti személyiséget, vagy egy ismerőst, akit agyon akartok elemezni pár nonszensz hülyeség alapján.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: szerintem ez a lány csodálatos, fantasztikus, intelligens (a terhességmegelőzésre sajnos sokan nem gondolnak, de ő igen!) és a legjobbakat kívánom neki az életben! Sose keljen csalódnia senkiben!

2018. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Haverjaid nincsenek, akikkel az ilyeneket meg tudnád beszélni? Mert minket nem nagyon érdekelnek a pletykák.
2018. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek, a "depisvagyok" kategóriát is pont a mai napon ajánlották :-)


A fiatal lányok között rendszeresek az ilyen jellegű beszélgetések, teljesen normális dolognak tartom. Lehet, hogy teszi, amit mond, lehet, hogy nem. Sokszor mondanak nagyobbat, mint amit a valóságban bevállalnának, bár ez is "vérmérséklet"-függő.

Látszik az írásodból, hogy bele voltál zúgva, de nem volt viszonzás (te ezt írtad is).... Lehet, hogy ez is rátett egy lapáttal az érzéseidre, ezért reagálod túl a kihallgatott beszélgetést.

Az előttem válaszolónak egyébként igaza van: örülj, hogy ennyire előre gondolkodik...

2018. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Nos, a véleményem: szerintem örülni kéne, hogy még vannak eszes leányok, akik nem úgy gondolkodnak, hogy majd az abortusz elintézi a nem várt zabigyereket, és tudják, mi az a fogamzásgátlás. Egyébként meg éli az életét, ebben a korban ez normális. Szerintem.


És fogadjunk, hogy nem ilyen válaszokat várt a kérdező, hanem hogy majd mi jól leribizlizzük az általa leírt leányzót. Elnézést, részemről nem jött össze. :D

2018. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Mindenkinek adtam egy zöld pacsit, mert látom, nem tetszik valakinek a válaszok tartalma :-)
2018. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Attól még, hogy friendzone, nem kell kémkedned valaki után. Koppantál, a csaj rákapott a f/szra, ez van. Keress mást, a ribit meg felejtsd el.
2018. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most jöttem vissza,én nem pontoztam le senkit :)

Vannak haverjaim,de nem szoktunk másokról dumálni,pláne ha ilyen van,ők amúgy se hallották,most majd menjek oda az egyikhez és "hallod mekkora ribi ez miket mondott gecc"? Amúgy is,lerombolnám a lelki világát :D

Látom az előítélet is megvan,nem vártam semmit,véleményt kérdeztem,van már annyi gógyim 18 évesen hogy nem azért írok ide kérdést hogy olyan választ kapjak amit akarok,amióta van barátnőm annyira nem izgat,hogy most úristen ribizzük le,csak mint osztálytárs ért sz.rul

2018. ápr. 4. 17:13
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem volt kémkedés,óra volt,hangzavar,de a közelükben ültem.Ha hangosan mondják akkor fogjam be a fülem mert személyes téma van? Nah
2018. ápr. 4. 17:14
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerimtem egy qrva, ennyi.

Amúgy a többi válaszhoz még annyit fűznék hozzá, hogy: aztaaaaa, oda ne rohanjak, micsoda zseni egy lány! Összefekszik fűvel-fával és fog.gátlóval védekezik! Wow, még sose hallottam olyan nőről, aki ilyen módszerrel kívánta megelőzni a terhességet, csodálatos. Csak milyen kár, hogy aki ennyi emberrel kefél, annak inkább a nemi betegségektől kéne tartania, ami ellen sajna nem véd a gyógyszer :(

2018. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9-el értek egyet. Egyszerű ribi és kezdd el feldolgozni, hogy minden 2. lány ez a szint. És tényleg nincs abban semmi plusz, hogy pár kanos fiatallal lefekszik. Lényegében erre bármelyik lány képes. Nem ítélem el, felőlem mindenki azt csinál, amit akar, de had lehessen már mindenkit a nevén nevezni.
2018. ápr. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!