Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kis korotokba voltatok "szerel...

Kis korotokba voltatok "szerelmesek" szinészekbe, vagy akár mesefigurákba, vagy aki animés volt anime karakterekbe? Ha igen kibe?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 8. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Persze:D

Nekem Kurama volt a favoritom, a Yu Yu Hakusho-ból, azóta is a hosszú hajú pasikat szeretem :"D

2018. ápr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Régen én is szerelmes voltam egy kitalált karakterbe.


Kellemes tavaszi nap volt, vidám közérzettel mentem szavazni. Sorban állás közben megcsapta az orromat valami penetráns hagymaszag. Kelletlenül néztem körbe, kinek nem sikerült fogat mosnia. Hozzám hasonlóan mindenki értetlenül forgolódott, a szag forrását keresve. Nem találtuk meg, a lelkem viszont valami furcsa borzongást élt át, mert megéreztem egy felsőbb hatalom, egy megmagyarázhatatlan entitás jelenlétét az épületben. Ahogy beléptem a szavazófülkébe, elvágtak minden hangot a külvilágtól. A kísérteties csendben elborzadva figyeltem, ahogy a falakról lehullik a vakolat, felfedve a tapasztott sarat, melyből a falakat felhúzták. Éreztem, ahogy bokáig elmerülök a latyakos földben, melynek helyén néhány pillanattal korábban még parketta volt. Minden idegszálam a menekülésért ordított, én azonban nem tudtam megmozdulni. Mereven bámultam előre, miközben döngő lépteket hallottam a hátam mögött. Ahogy az ajtó helyén lévő sárfal leomlott egy hatalmas ökölcsapástól, elárasztotta orromat az intenzív hagymaszag. Könnyeztem, remegtem. Egy hatalmas test állt közvetlenül mögém, melege furcsa, sztoikus megnyugvást hozott elmémnek. Két irdatlan, zöld kéz nehezedett a vállamra. Nem időzött ott sokáig: rögvest nekilátott lehámozni rólam a ruháimat. A boxert egyszerűen letépte. Azon, hogy merevedésem van, már meg sem lepődtem. A hátamon éreztem, hogy neki is az van. Hogy valamit csináljak, felkaptam az egyik szavazólapot. Döbbent nyögéssel konstatáltam, hogy mindössze két párt neve szerepel rajta: Nyolcvan Percig Durván, valamint Négy Évig Síkosítóval. A hatalmas, zöld lény lehajolt, mély hangon ezt súgta fülembe:

– Az én mocsaramban mindenkinek van választása.

A hagymaszagtól megszédültem. Nem tudtam, hova húztam az x-et, a bizarr, izmos lény mindenesetre elégedetten szuszogott. Szétfeszítette a farpofáimat, megkezdte a kormányzást.

2018. ápr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Perselus Piton-ba, nagyon sokáig. Még mindig beindít

19L

2018. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Bigyó felügyelő lányába.
2018. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mindig a főgonoszok tetszettek. Leginkább a witch című meséből a gonosz herceg. Hosszú szürke haja volt,nagyon helyesnek tartottam :D
2018. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem kiskorába mindenki átesik ilyenen, legalább egyszer :D

Amikor én kicsi voltam, akkor volt nagyon toppon a Xena és Az elveszett világ c. sorozat. Na, azokból voltam belezúgva a Xenánál a címszereplőbe, Az elveszett világnál pedig Margueritbe :D

24/F

2018. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Genzo Wakabayashi-ba voltam egy bő három évig xD A Tsubasa Kapitány egyik szereplője volt. Illetve a Slayers-ös Zelgadis (?) is elcsavarta akkoriban a fejemet.
2018. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
Életem szerelme (volt????) Drizzt Do'Urden :D :D
2018. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kitalált figurákba nem, de hírességekbe... hajjajj... sztem nem kezdem el felsorolni. De elég vegyes felhozatal volt. Nick Carter, Alföldi Robi, Duncan James a Blue-ból, Adrien Brody, Lauri a The Rasmusból... harry Potter-filmek első részéből az Oliver Woodot játszó srác...
2018. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Egy vonzó külsejű... jaj, szinte zavarban vagyok, amint e sorokat idebiggyesztem... Előre is kérlek titeket megértésre, sokan sokfélék vagyunk, én egy gerontofil reptoid (rokefeltoid) vagyok egy féltitkos multinacionális vállalbanknál. Szóval alig merem leírni, de én pici koromban a vasorrú bábába voltam szerelmetes. Ízlések (hú egy kicsit rágós volt) és pofonok...(Böf.) Egy biztos: jóindulatúak vagyunk-én, és nem vagyok skizoid. ;)
2018. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!