Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet Budapesten leszbikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Budapesten leszbikus/biszexuális animés lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
MondoCon-t ne mondjátok mert soha nem járok sikerrel :(

2016. dec. 13. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Különböző fórumokon mondjuk próbálkozhatsz, biztos vannak ilyenek (bár én nem vagyok jártas ebben)
2016. dec. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Miért nem jó a con? :o Csak meg kell ismerni egy nagyobb csoportot és bandázni egy kicsit, sok ismerősömnek összejött már :)
2016. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs conon mennyire lehet talalni helyes leszbi-biszex lanyokat de itt gyakorin jopar olyannal talalkoztam aki szereti az animeket es szinten a lanyok utan erdeklodik.

Max meg tarskeresoket tudok ajanlani. Ismerosom mondta h lesz vmilyen animes randi oldal (bar nem tudom minek de itt talan konnyebben talalhatsz ilyen lanyt).

Mondjuk az a vicces h en altalaban pesti animes csajokkal futok ossze uh van benne realitas, probalkoz.

Sok baratnom volt mar -azert annyire nem sok- de meg egyik sem volt kifejezetten animes, sot :D

2016. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én conon akarok ismerkedni, ne mondjátok már, hogy nem menne, összetöritek az álmaimat. :'D
2016. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

szerintem nekem azért sem megy mert a barátaimmal járok ki (mind lány) de ők nem olyanok mint én (úgy értem nem biszexuálisak) és abból a csoportból csak 2-en tudják és azért mégsem mehetek oda másokhoz hogy "sziasztok ti véletlenül nem vagytok leszbik vagy biszexek és ha igen akkor nem akartok ismerkedni?" :D

itt gyakorikérdéseken szerintetek mennyi rá az esély hogy valaki rámírjon privátban hogy lenne kedve ismerkedni? és nem egy kanos fiú kamu profillal

amúgy 15 éves biszexuális lány vagyok

2016. dec. 13. 21:21
 6/22 anonim ***** válasza:
Ne mondd, hogy "Sz" a neved kezdőbetűje, mert akkor megtaláltalak. :P
2016. dec. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nem "A" a nevem kezdőbetűje

mármint hol találtál meg?

2016. dec. 13. 21:31
 8/22 anonim ***** válasza:

Sok? :D dumáltok aztán átmentek facere folytatni vagy ide-oda.

Nem voltam még conon így nem tudom kik-hogy vannak ott, és én sem egyedül mennék -bár én nagy számban fiúkkal-, de ha látnék egy olyan lányt aki levesz a lábamról akkor nem fogom hagyni h csak úgy elsétáljon. És máris jönnek az átlagos-általános dolgok > keresed a szemeddel, igyekszel szemkontaktust felvenni-mosoly, megnézed h reagál, ha látsz reális esélyt akkor flört folytatása, stbstb. Piszok egyszerű, ha nincs kontakt ha nem reagál sehogy, akkor már nem valószínű, hogy bármi van, persze még lehet kicsit nyomulni, hát ha csak szégyenlős vagy nem olyan típus de itt - piszok egyszerű észrevenni, hogy van-e valami.

2016. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ezt majd kipróbálom :)

meg gondolom az is itt a baj hogy nem tudom hogy kéne ismerkednem velük de amit te mondtál az jónak tűnik :)

2016. dec. 13. 21:37
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
nos én 2009 óta jártam conokra ès azt tapasztaltam, hogy nagyon sok a kamuleszbikus ott.. akik egy csomószor crossdresserek ès általában yaoi szereplőkre csorog a nyáluk... az ilyen csajok 80%-a tapasztalatom szerint csak divatból csinálja valamint baromira beképzelt (a nem tudom mire) az tény, hogy k rvajó cp-jük van, de kb szóba se álltak olyannal aki más tőlük.. ha oda mèsz konkrétan hülyènek nèznek, szóval baromi nagy tèvhit, hogy ám ott mindenki nyitott és kedves.. Az animès ismerettségük meg kb kihal a bishi srácok után vagy még esetleg ismernek pár szezonális (főleg sport, haikyuu, free stb) tucat animèt amibe tudnak valami yaoit shippelni.. Persze yurit egy se ismer, vagy normális animèt.. na mindegy.. ez az én tapasztalatom. :) az utóbbi 1 évbe már abszolút nem járok conokra, mert már régen nem arról szól mint amiről kéne.
2016. dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!