Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én gondolom rosszul, hogy más...

Én gondolom rosszul, hogy más dolgaihoz nem nyúlunk?

Figyelt kérdés

Bevásárló központban pakolom fel az árut a szalagra, előre a zacskós pékárut, a végére, távolabb, hézagosan a domestost. Végére lezáró. Erre jön utánam a "lángész", nemes egyszerűséggel a dolgaimat elkezdi tologatni a szalagon, a domestost bele a pékáruk, meg a liszt közé...

Ti is csináltok hasonlót?



2018. ápr. 8. 13:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, rá is szólnék
2018. ápr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezném tőle: "Ez mire volt jó? Nem cserélődik a szalag?"
2018. ápr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Én is rászólnék, ne tologassa az én dolgaimat, várja ki, amíg elfér az övé is. Vagy szóljon, és arrébb teszem, ha indokoltnak tartom.


De egyébként velem még SOHA nem fordult elő ilyen helyzet. Kérdező, ez nálad rendszeres?

2018. ápr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyet én is utálom, meg úgy alapból a tolongást, türelmetlenkedést.

Ilyenkor mindig megkérdezem, hogy most jobb, boldogabb attól a 3 másodperctől amit ezzel megtakarított?

2018. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Másik halálom amikor teljesen a nyakamba áll valaki. Ennek hatására előre lépek, erre jön és újra a nyakamba áll. Ilyenkor szoktam rázendíteni a Mucsi féle "mi az anyádat csinálsz, a s..ggemben érzem a véreres f..szodat, menj már mögülem b..zdmeg" szövegre. Általában megértik.
2018. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják elviselni, ha üres részek vannak a szalagon, és rohanva pakolják fel a vackaikat. Olyankor persze a nyakamban állnak, és a bevásárló kocsijukat olykor jól nekem tolják. Általában elég szokott lenni ha csúnyán rájuk nézek, vagy csakúgy hátralépek egyet. :D
2018. ápr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


"De egyébként velem még SOHA nem fordult elő ilyen helyzet. Kérdező, ez nálad rendszeres?"


A válaszom: igen! Én szeretem módszeresen felpakolni a dolgaim, nem ömlesztve.

2018. ápr. 8. 14:18
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom az esetre gondolt hogy rendszere e. De aki feltette a kerdest az is nemileg elegtetellel akarja jelezni hogy tan te vagy olyan bena hogy veled ez megesik. ergo most mindketten hulyek voltatok es szarul kommunikaltatok. Gyonyoru peldaja annak hogy kell egymas mellett elbeszelni ugy, hogy abbol vita legyen, hisz nem szeretettel beszeltetek egymassal. Bezzeg ha a legjobb barat mondana... akkor maris jofejekke valtok...?


Kerdeshez:

Nem, nem fordult elo. De szova is tennem ha oda nyulkalna! Szerintem leri valahol az, hogy kivel lehet “szorakozni” es kivel nem.

Ugytunik te kis mimozabak Tűnsz (tehat nem azt mondom hogy az vagy) ha megmerte csinalni veled ez a valaki. Tanitgatni akart ergo.


Azert jelezted neki hogy vegyen vissza, vagy jol ismerte fel benned a mimoza lelket? ;)

2018. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!