Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tavasszal, jó időben gáz...

Tavasszal, jó időben gáz bakancsot hordani?

Figyelt kérdés
Ugyanazt amit télen
2018. ápr. 9. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Csak ha nem zavar, hogy berohad a lábad.
2018. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Mit értesz ez alatt a szó alatt, hogy "gáz"?


Amúgy meg szerintem mindenki hordjon azt, ami neki jó. Én, ha nem is bakancsot, de még a legmelegebb nyári időben is zárt cipőt hordok. És nem rohad be a lábam. Ez baromság, hogy berohad. Amúgy melóban pl bakancsot hordok nyáron is és nincs berohadás. Meg hosszúnadrágban sincs.


Amúgy ha már gáz nem gáz, nekem, az én szememben sokkal gázabb az az iszonyat sok bużipapucs (tangafliplopvietnámistb) amit látok, meg ezek a rettenet bermudák. Már látom a sok sok lepontozást, de nem baj, a válaszom hasznos, hisz a kérdésre egy vélemény volt.

2018. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Acélbetétes bakancsot most is hordom, 2 ember kezdete meg hogy nincs e benne melegem és nincs :D ha jól érzed magad benne akkor miért is ne?
2018. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ugyanolyan béna, mint télen vörösre-kékre fagyott bokát villantani tornacipőben, feltűrt chino nadrággal.
2018. ápr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

2 extra tulajdonságot hozzákapcsolva nem az:

a, vagy vastag sízoknival hordva akkor is, amikor már melegebb idő van;

b, vagy mezítláb - este meg jöhet a sajttál:).

2018. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!