Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy tehetségtelen, buta ember...

Egy tehetségtelen, buta ember akit semmi nem érdekel mit csináljon?

Figyelt kérdés

Tehetségtelen vagyok minden létező dologban, túl hülye vagyok az élethez, és még ráadásul nincs semmi terület sem ami különösebben érdekelne, hogy ott még talán meglenne a fejlődés lehetősége.

Nem karrier szempontjából kérdezem, hiszen nyáron elmegyek majd gyárba dolgozni, az rossz meló de legalább stabil és nem rossz a fizetés sem.

A kocsikat szeretem de az nagyon drága hobbi, és vezetni sem tudok jól


2018. ápr. 10. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Autószerelő?
2018. ápr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Kell hogy legyen valami,ami érdekel,csak még nem találtad meg. Én is így voltam vele évekig,szenvedtem tőle hogy nem értek semmihez,de azán rájöttem hogy rossz helyen keresgéltem. Csináld azt ami örömet okoz,amit nem esik nehezedre csinálni,amivel röpül az idő. Ebben fejleszd magad.
2018. ápr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%

1-es, szerinted az autószerelők tehetségtelen, buta emberek, aki kényszerből választották a szakmát?

Ismerve a szakmát, előbb mondanám ugyanezt egy bármilyen orvosra, akiktől mindenki el van alélva...

2018. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, 3. Veled ellentétben próbáltam neki segíteni és ötletet adni az az egy támpont alapján, hogy szereti az autókat.


Ha már választ írsz segíthetnél is ahelyett, hogy másokba igyekszel belekötni.

2018. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az autószerelő nem jó, rendkívül műszaki beállítottságot, precizitást és miegyebet kíván.
2018. ápr. 10. 11:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Te, kérdező, ha találkoznál egy pont magadhoz hasonló emberrel, aki ugyanezt kérdezi tőled, és választ vár, milyen tanácsot adnál neki?
2021. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen ember él, segédmunkás lesz belőlük.
2021. máj. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!