Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a tetovált emberek sokszor takarják a tetoválásukat? Mintha szégyellnék. Ez csak azért érdekes, mert mindegyik azt mondja, hogy nem bánta meg, stb.

Figyelt kérdés
De érdekes, itt a jó idő, és mégis aki a karjára tetováltatott, azok sokszor még akkor is hosszú ujjúban vannak, mikor mások már rövidujjúban.
2018. ápr. 11. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem szégyellik, csak nem minden helyzetben akarják mutogatni.
2018. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkaromon van egy tetoválás és nem takargatom, csak mondjuk én fázósabb típus vagyok. 18 fokos szeles idő nekem még nem nyár, nem mászkálok pólóban. Olyan helyre pedig nem mennék dolgozni, ahol a tetoválás problémát jelentene.
2018. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
A különbség a tetovált és a nem tetovált ember között annyi, hogy a tetováltat nem érdekli, ha te nem vagy az.
2018. ápr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 -Nem tetováltként engem speciel nem érdekel, hogy kinek van - avagy kinek nincs tekója. - Az már inkább, hogy normális emberi étékei legyenek.


Kérdező én még nem láttam ezt a "jelenséget".

2018. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3

Ja, vannak ilyen majmok, akik azt hiszik, körülöttük és a tetkójuk körül forog a világ. Ki nem szrja le, ki hogy varratja ki magát?

2018. ápr. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pl. a kérdező nem szarja le.
2018. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet munkahelyi elöírás, hogy nem mutogathatják (pl. volt egy kollégám, akinek mindig hosszú ujjú inget kellett hordania, még nyáron is, mert a karjain tetoválások vannak).
2018. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Valójában én is leszarom, hogy ki hogy varratja ki magát, csak szeretem megfigyelni mi történik a környezetemben, ki hogyan viselkedik, ilyesmi. És ez feltűnt.

Meg ha látok olyan embert, akin elég sok tetoválás van, mindig sajnálom őket magamban. Főleg, ha egy fiatal nőről van szó. Hogy szegény, hogy tönkretette magát.

2018. ápr. 12. 21:22
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező, ha lesz@rnád ahogy irtad, akkor nem azon nevetnél magadban, hogy SZERINTED, hogy tönkretette magát és a testét!

Van aki “divatból” tetováltat. Van aki önkifejezésként “használja” a tetoválásokat. Van aki igy állit valakinek vagy valaminek emléket a testén. És vannak akik spirituális okokból tetováltatnak. (Ez csak pár példa az okokra)

Se te, se senki nem itélkezhet valaki felett azért mert tetovált, vagy éppen nincs neki egy tetovàlása sem.

Gondolj bele egy tetovált meg azon röhögjön, hogy te az ő testével vagy elfoglalva azhelyett, hogy a saját életeddel törődnél?

Egyébként én 31éves múltam, 20-22nek szoktak nézni. Sok esetben egy darab tetoválásom sem látszik az utcán!!! .... Nem azért mert szégyellem őket, hanem azért mert nem divatból tetováltatok. Tehát nem fogom mutogatni okkal-ok nélkül... Persze ha bejön a kánikula nekem is látszani fog pár mintám, mert azért én sem akarok megsülni...

Egyébként bal alkarom tele van tetoválva, jobb full telikar tetoválásom készül (kb fele van kész eddig). Full telihát tetoválásom szintén van. Tarkóm, medence csontjaim szintén varva vannak. Mindezt ugy hogy a kislányom most lesz 5éves, és eszemben sincs abbahagyni a tetováltatást, csak akkor ha majd a lányomon látni fogom hogy zavarja, vagy egyszer azt mondja hogy ne legyen több....

2018. ápr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tehát a "szegény hogy tönkretette magát" = "szegény nem vonzó nekem szexuálisan".
2018. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!