Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most ő ettől jobban érzi...

Most ő ettől jobban érzi magát vagy azt hiszi, hogy érdekel?

Figyelt kérdés

Egy közeli hozzátartozómról van szó, akivel afféle "akkor megyek hozzád, ha kell valami, amúgy meg ahol tudom keverem a szart a hátad mögött" kapcsolatom volt. Amíg egy nap megelégeltem a viselkedését és olyan ponton matatott ahol nem kellett volna, így hát elmondtam neki a véleményem. Amit egy aha értem ettől kezdve nem érdekelsz mondattal nyugtázott. Azóta, ha egy légtérben vagyunk nem köszön, de úgy szuggerál, hogy ölni tudna a szemével vagy csapkodva hisztizik. Persze, érezteti, hogy nem vagyok kívánt személy a közelében, de hát ezt eddig is tudtam, hogy csak arra vagyok jó. Csak már ez így megy egy ideje és már unom. Így meg még inkább elkezdte keverni a szart, én meg tudomást sem veszek róla. Annál inkább érdekes a dolog, hogy nem vagyunk tinik és két nőről van szó. Élt már meg valaki hasonlót? Igaz, nem akarok vele beszélő viszonyba kerülni, érthető okokból, mert majd ráment a házasságom, de azért tudni akarom az okát.Irigység féltékenység rivalizálás? Az a baj, hogy ő azt hiszi, hogy felvettem vele a kesztyűt, pedig nem. Két ilyen gondolkodású ember nem versenyezhet.


Köszönöm a válaszokat.


2018. ápr. 12. 16:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzátennék, hogy egy olyan emberről van szó, akit a barátai elhagytak, párja is csak ideig óráig van mellette (amellett van egy szép kislánya). De még is bizonygatja, hogy ő jobban él, többet ért el, holott meg lehet nézni, nem ilyen egy boldog kiegyensúlyozott ember. Olyan depresszívnek tűnik, aki csak a saját kis hülyeségeivel van elfoglalva a saját kis világában. Mit csináljak vele?
2018. ápr. 12. 16:10
 2/2 anonim ***** válasza:
"Mit csinaljak vele?" Semmit. Ne vegyél róla tudomast.
2018. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!