Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Egyre jobban...

Mit tegyek? Egyre jobban zavar hogy semmi értelme az életemnek! Nincsennek barátok barátnő! Csak a minden napos magány! Semmi szociális életem nincsen! Nincsen semmi ami érdekel! F

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálj ki új dolgokat, egyedül is meg lehet szokni élvezni egy sportot például. Fordítsd magadra azt az időt, amíg nem jön valaki, akivel barátilag jóban lennél, vagy esetleg többként. Addig se utasítsd el magadtól az embereket, ha közelednének. :)
2017. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom és együtt érzek ..
2017. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ÉN IS IGY VAGYok vele.
2017. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

olyan nincs, hogy valakit semmi ne érdekeljen.


Amúgy meg ha így nem jó... mert nem jó 8ha a kérdést kiírtad) akkor épp itt az ideje változtatni rajta!

2017. máj. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én amikor nem voltam még ilyen depresszios mint most ki húztam egy embert a szarbol, a depressziobol, öngyilkosság is járt s fejébe mar neha. Hala nekem ez az ember ossze szedte magát, ossze jöttünk végül, es végül olyan egy mocskos ember lett belőle, hogy mostanra mar en vagyok depresszios es nincs semmi élet kedvem :(
2017. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tehát utálom az embereket, nem latom értelmet segíteni barkin is, mivel azt hittem megbecsülést kapok helyette jo sok szart kaptam inkabb na mindegy
2017. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem erdekel, akkor az sem, hogy valakikkel csinalhasd azt a semmit. Szoval lehetnel konkretabb.
2017. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél?


Mit teszel érte, hogy megszerezd?

2017. máj. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem nagyon lehet tenni. Általában akik tanácsot adnak, azoknak lövése sincs, hogy milyen érzés ez valójában, mivel sose élték át. Akik viszont napról-napra ezzel az érzéssel élnek, azok tisztában vannak vele, hogy ez nem olyan dolog, amit csak úgy meg lehet gyógyítani.
2017. máj. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De nem is egy olyan dolog, amit „sosem késő elkezdeni, ezért ráérek még vele”
2017. máj. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!