Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar ha...

Lányok, titeket zavar ha minden pasi megnéz titeket az utcán vagy örültök neki?

Figyelt kérdés
Pl ha kirakjátok a melleteket vagy rövid shortban vagytok meg úgy általában ha "jó nőnek" számítotok.
2018. ápr. 14. 11:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akik neten is mutogatják magukat azok biztosan örülnek neki. Hiszen nő az ego
2018. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
33%
Nem szoktam mutogatni magam. Nem vagyok az a fajta. Mondjuk az tény, hogy vannak jó páran akik megnéznek, bámulnak. Engem nem zavar, de különösebben nem is örülök neki. (Nem tartom magam túl szépnek, csúnyának se) 15/L :D
2018. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam kirakni a mellem és shortot se hordok, legalább is nem iskolába. Ha valaki nézeget az utcán, azt gondolom, azért teszi, mert olyan ronda vagyok, szóval nem igazán örülök neki.
2018. ápr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagyok shortban, mert nekem úgy jó, nem magamutogatás miatt :))


Amúgy igen, idegesít, főleg ha idősebbek is megbámulnak vagy utánam fütyülnek.

2018. ápr. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sosem hordok shortot, miniszoknyát vagy teszem ki a kirakatba valamely testrészemet, mindig is visszagogottan öltözködtem, ennek ellenére is kapok visszajelzéseket/megszólításokat, volt amelyekből randi is lett. Természetesen a kulturált szintről beszélek, és igen, örülök neki, hogy észrevesznek.
2018. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem rakom ki semmimet, nyáron sem hordok rövid sortot, max. térdig ér a szoknyám, a melleimet meg duplán nem rakom ki. Próbálok oversize ruhákat hordani, mert nagyon vékony vagyok, de a melleim túl nagyok hozzá. Emiatt nekem a nyár, tavasz igazi borzalom, mert nincs mivel magam takargatni mint pl. télen a kabáttal. Mindig megnéznek a pasik és utálom!!!! Utálom!!!! Nagyon zavar, már a mellkisebbítésen is gondolkodom, mert még a párom mellett is megbámulnak, és ez sok konfliktushoz vezet a kapcsolatomban.
2018. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem élvezik, kis cukiságok😂
2018. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ritkán szoktam kiöltözni, de amikor kicsinosítom magamat, teljesen máshogy kezelnek a férfiak, előzékenyebbek, udvariasabbak. Ezt nem bánom, a bámulás, dudálás, füttyögés azonban zavar, szerintem illetlen és lealacsonyító.

Emlékszem, egyszer a gimnáziumba menet sétáltam, és csupán amiatt, hogy 2 copfba kötöttem a hajamat, kaptam egy dudálást... Ez elég kellemetlenül érintett, főleg, hogy alig voltam 15-16 éves. :/ Hasonló esetet láttam a minap, egy kislány kicsit extrém, kivagdosott nadrágot viselt, szintén dudáltak neki, pedig 100%, hogy kiskorú, a sofőr pedig nagy valószínűséggel felnőtt...

2018. ápr. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
50%
Ha nem füttyögnek vagy ilyesmi, akkor nem veszem észre és nem is érdekel. Általában fülhallgatóval közlekedek a gondolataimba merülve. A mellemet, hasamat sosem rakom ki, a lábamat is csak elfogadható mértékig, ha valami miatt megnéznek, akkor az inkább a színes hajam vagy a fura ruháim. Vagy mert sovány vagyok. De szerintem több idős néni néz meg, mint fiatal fickó. Bár egyszer bőrnadrágban zúztam amikor egy srác annyira nézett bicikliről, hogy nekiment egy nagy kukának és felborult. :D
2018. ápr. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem nagy mellem van, ha nem rakom ki, akkor is feltűnő. Igen, zavar, néha bőgni tudnék. 6-ossal egyetértek, én selyemsállal takargatom magam még 40 fokban is. Alig várom az őszt.
2018. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!