Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pasik, zavar titeket, ha egy...

Pasik, zavar titeket, ha egy lány szőrösebb típus?

Figyelt kérdés

A lábamról és a hónaljamról természetesen szedem a szőrt, intim részen pillanatnyilag nem érzem szükségét, hogy teljesen leszedjem, amíg nem látja senki nem is kell, de amúgy is jobb érzés ha inkább csak rendben tartom. De az a probléma, hogy alapvetően nagyon fehér bőröm van és sötét szőrzetem, így pl a hasamon, karomon jobban láttszik. Próbáltam már szőkíteni, de allergiás vagyok valamire, nagyon érzékeny a bőröm, sajnos nem működik, és a gyantázástól meg az epilálástól bármit csinálok vele kipattogzik, benő, de amúgy is kb egy hét múlva visszanő. Borotválni nem akarom, mert megerősödik...

Szóval ez van, én kezdek beletörődni. De arra lennék kíváncsi, hogy ha vékony, de sötétebb (igazából nem olyan sötét, csak a fehér bőröm kihozza :/ ) a hasamon pihésebb, a karomon picit hosszabb szőrzetem van, az mennyire zavaró, esetleg gusztustalan?

Az intim részen borotválhatom, csak nagyon hamar 'tüskés' lesz, az mennyire zavaró? Vagy mi van ezzel?

Ja és ezt úgy nézve, hogy alapvetően nem vagyok csúnya csaj, nincs ezen kívül baj velem, már ha ez bajnak számít, de ez a kérdés maga.


Köszi,

23/L



2018. febr. 3. 21:25
 1/8 AllorX válasza:
Szerintem nem probléma az ilyen sőt valakinek pont ez jön be. Jó ha már méteres hosszú a szőr az intim részen vagy bárhol máshol illetve undorítóan hat (pl nincs rendesen tisztán tartva és az izzadságból kicsapódik rá valami) akkor az nem valami bíztató dolog de ha rendesen karban van tartva akkor a legtöbb embert nem zavarja a szőrzet.
2018. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, éltem is már meg ilyet - első pillantásra kicsit meglepő, de egy perccel később már egyáltalán nem érdekelt.
2018. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A bajuszka a legcukibb, amúgy nyugi nekem az egész hátam szőrös,ez van így születtünk. 24f
2018. febr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátnőm, sőt annak alapján amit leírtál,még szőrösebb nálad. Egyáltalán nem zavart és mondtam is neki, hogy télen,amikor senki nem látja, nem kell kínoznia magát, mert engem végképp nem zavar, akkor sem ha mindent meghagy. Amúgy ő is egy szép lány,csak ilyen alkat. Azt sem vártam el, hogy az intim részről leszedje,nincs vele bajom. F.
2018. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha a kritikus részeken (láb, hónalj) leszedi, akkor nálam rendben van :)
2018. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A pihe nem gusztustalan. Mindenkinek van. Még az arcunk is tiszta pihe. Kinek ilyen, kinek olyan színű.


A tüskés punci viszont nem kívánatos. De ha már komolyan együtt vagy valakivel akkor megértheti, hogy nem mindenki bőre bírja elviselni a gyakori borotválást. Én szeretem teljesen csupaszon, de a barátnőm bőre is érzékeny, így felette meghagyja fazonra nyírva és csak lentebb borotválja. 29f

2018. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hajad szőke / barna, hosszú / rövid?
2018. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőrösebb típus vagyok, eddig egy barátomat sem zavarta. L.
2018. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!