Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az életetek?

Milyen az életetek?

Figyelt kérdés
Boldogok vagytok a szerelemben a munkában.
2018. ápr. 14. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Rossz.
2018. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Az iskola jól megy. Barátnőm nincs, de remélem lesz valamikor.
2018. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Szar. Van 2 szakmam, erettsegim, es semmi jovokepem ebben az orszagban. Talan majd Daniaban nem a nylev hossza, hanem a szakmai tapasztalatot dijazzak. El kell innen menni. Vicc ez az orszag.
2018. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Alapból jó és kellemes lenne, de valamiért folyton szabotálom saját magam így a szerelem és egyetem is teljesen tele kudarcokkal...
2018. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Az életem: van, de minek? Boldog vagyok-e a munkámban? Ha nem az állandó dodzsemezésről szólna, hanem a munkáról, akkor igen, az lenne. Szerelem? Nálam olyan nincs.
2018. ápr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne jobb is, de alapvetően meg vagyok elégedve vele. A tanulmányi eredményeim jónak mondhatóak, szerető családom van, viszont barátaim nincsenek, amit néha hiányolok és van, hogy úgy érzem nem tudok élni igazán, nincsenek hobbiaim és, hogy a "legszebb" éveimet magányosan, bezárkózva töltöm.
2018. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%

Középút. Ahogy a zen buddhizmus mondja. Amikor a sem nem az aszkézisről és sem pedig nem a hedonizmusról van szó. Az aszkézis és a hedonizmus az út két széle. Középen célszerű maradni.

Igyekszem nem jóban és nem rosszban gondolkodni, tehát próbálom a dualitást kihagyni a szemlélődésemből, hogy tisztán lássak.


A munka, mint olyan, elvileg egy eszköz, mondhatni szerszám, hogy általa megszerezzük az anyagiakat.

Lelkileg nekem pl az jó, hogy nem vagyok lekötelezve munkahelyen, hanem szabadúszó vagyok, magánzó.

De pl az anyagi bevételeimmel nem vagyok most elégedett.

Viszont a munkahely sem út, mert olyan sok plusz energiát időt és költséget jelentene, hogy annyival meg nem lennék előrébb anyagilag.


De a meló nálam tényleg csak bevételszerző eszköz, nem személyiségjegy.


Minden élőlény javára lenni, beleértve magamat, az küldetés. Ezt önkéntességgel teszem. De nem munkaviszonyképpen és nem is pénzért.


Szerelem? Kiépítettem az önvalóm autonóm mivoltát.

Voltam szerelmes. Durrantam pofára. Éltem párkapcsolatban. El lettem hagyva. 5 éve szingli, ezalatt kb 10 kapcsolatpróbálkozás. Az illető hölgyek sajnos nem tudták meghaladni a drámákat, játszmákat, indirekt játékokat és érzelmi zsarolásra hajlásokat, így el lettek küldözgetve.

Igyekszem a szabadságomat és az autonóm önvalómat megélni.

2018. ápr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben se vagyok boldog.Utálom ahol dolgozom,de kénytelen vagyok a pénzért.És a magánéletem is csőd,olyan mint egy szappanopera,de a rosszabbik fajtából.
2018. ápr. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Nekem jónak mondható, jobb mint amilyennek elképzeltem régen. Mégis azt érzem, hogy valami hiányzik. Nem értem miért.
2018. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehetne jobb.

Nem.

Nem.

Nem.

2018. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!