Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mikor voltatok életetek során...

Mikor voltatok életetek során a legidegesebbek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 19. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Huh... túl sokszor. Az utóbbi 2 év csak erről szólt.
2017. dec. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Amikor meghalt a nagyapám, akkor gyászoltam életemben először. (Egyébként szerencsés vagyok, hogy az első gyászom 18 évesen volt) De lesüllyedtem egy DK-s nyuggerproli szintjére, hogy "A zorbán ővetteja pínzt a zegésségügybő oszt meghót mindenki"... Orvosokat is anyáztam. Nagyon sz4r volt
2017. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
mittomén, mindig ideges vagyok
2017. dec. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért az tényleg igaz hogy katasztrófa az eü.Saját tapasztalat.Akkor voltam a legidegesebb mikor bekerültem kórházba komoly gondal.Nem feltétlenül az orvosokkal volt baj többségben rendesek voltak.Inkább a nővérekkel akik azt hitték hogy annyi a dolguk hogy filmezzenek az intenzív osztályon miközben minimális segítséget kérnél mert nem bírsz semmit sem tenni szinte a fájdalomtól.Gondolok itt egy pohár vízre pl.
2017. dec. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyugodt természetű vagyok, tehát sok kell ahhoz, hogy nagyon ideges legyek, de talán akkor, mikor a családom egy tagjával rossz dolog történt.
2017. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Amikor megszülettem.
2017. dec. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Amikor szembesültem vele hogy elhunyt a szerettem, a neheze pedig még ezután kezdődött amikor búcsúzni kellett tőle.

Abban az időszakban nagyon megtörtem, kb onnantól értékeltem át az életet.

2017. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a régi autónk szerelése közben folyamatosan szopattak engem a csavarok.

Először szerszámkulccsal püföltem mérgemben a kocsi alját, utána meg már ököllel. Közben pedig vadonatúj, minimum 10 soros káromkodásokat adtam elő üvöltve, amelyekben többször is prostituáltként tüntettem fel a kedves kocsi édesanyját.

Valószínűleg a laza 35 fokos nyári kánikula is közrejátszott abban, hogy ilyen vadállati hangulatba kerültem, elvégre csak néhány lépés választott el attól, hogy hőgutát kapjak.

És a legszebb az egészben, hogy a feleségem titokban le is videózta az egészet konyhaablakból, úgyhogy meg lett örökítve ez a gyöngyszem az utókor számára.

45/F

2017. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

utolsó, ez nem te vagy? :)

https://www.youtube.com/watch?v=dnNeazRS48A

2017. dec. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Amikor az anyós bejelentette hogy nálunk alszik. Rögtön felment a vérnyomásom.
2017. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!