Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ilyen...

Mit lehet tenni az ilyen emberekkel?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek van egy barátnője aki állandóan rajtunk lóg...nemigazán tudunk kettesben lenni, mert folyton jönni akar és sokszor ha nem is hívjuk jön...miatta szakítottunk már egyszer, mert uszít minket egymás ellen(de főleg a barátnőmet ellenem)a ruháit, a pénzét is ellopkodja...ja és kb. náluk él, ugyanis barátnőm édesapja sem nagyon tudja kirugdosni a házból...nekem ebből már nagyon elegem van, de félek a barátnőm még rám sértődne meg ha kiosztanám, és elküldeném...ja és beleszól a kapcsolatunkba folyamatosan...

2018. ápr. 15. 19:06
 1/2 50C-Balint válasza:
Mondd el a barátnődnek, hogy te mit gondolsz, de fogalmazd meg jól, mert ki tudja, hogy ő hogy fogja fel. Ha megértően áll hozzá, akkor nincs más dolgotok, mint elmondani annak a lánynak, hogy nem szeretnétek, hogy mindig rajtatok lógjon(próbáld nem megsérteni). Persze nem vagyok a ti helyzetetekben, de ezt látom a legjobb megoldásnak.
2018. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez azert mar nevetseges hogy a sajat otthonukbol nem tudjak ki tenni!! Hat a szuleivel mivan?? Az apa helyeben mar reg beszeltem volna a szuleivel. Ha ertelmes a baratnod akkor meg erti hogy szeretnel vele kettesben lenni. Es remeljuk o is szeretne. Bar akkor mar beszelt volna vele... mond meg nekik hogy ketten lesztek es kesz, ha szeret a baratnod helyeseli. Mit tud csinalni a baratnoje. Nyomatekosan mond meg neki hogy mar pedig o most nem jon veletek! Hat hulye ez... kuld el a francba ha nem erti
2018. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!