Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondják ezt? Többi lent....

Hogy mondják ezt? Többi lent. Válással kapcsolatos

Figyelt kérdés
Amikor elválnak a házasok, és a nő pénzt követel a valasert, tudjátok, mint a munkahelyen a végkielégítés. Mi erre a hivatalos szó ha a nő megkapja ezt? Ismétlem csak a hivatalos kifejezés érdekel. U.i.: Nem vagyok ilyen szituációban, csak egy fogalmazást írok amiben ezt is meg szeretném említeni. 16/L

2018. ápr. 17. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Házastársi tartás, asszonytartás.
2018. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a hivatalos kifejezés rá? Nem tudtam. Köszönöm.:)
2018. ápr. 17. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen is van???? Asszony tartás?? Miaz szopós csecsemő? És nekem ehhez lenne egy kérdésem a férfinak kötelessége ez a f..ág? 😀
2018. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Súlyadó nincs rá??😂😂😂😂
2018. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Férj is kérheti. Akkor kell fizetni, ha a volt házastárs önhibáján kívül képtelen eltartani magát. Azért írtam az asszonytartást, mert itt konkrétan a nőnek megítélt tartás volt kérdezve.
2018. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!