Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire dohányozhat?

Mennyire dohányozhat?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz kategória....



Arra lennék kíváncsi, hogy mennyit szívhat el naponta az az ember vagy emberek (család), aki(k)től kapott tablet belseje bűzlik a dohánytól?


Tehát nem a külseje (illetve nem csak az), hanem a belseje. Belül, a burkolat alatt, ami szinte légmentesen van elzárva a külvilágtól, csak néhány pici rés van (usb, töltőcsatlakozó, hdmi, sdkártya).

De úgy bűzlik a belseje, mintha négy ember a legbrutálabb cigikkel két óra hosszat csak erre fújta volna a füstöt.

Az usb kábel is merő bagószag. Ezt rá lehet fogni, hogy a hamutartó mellett volt, na de a tablet belseje?


Hogy él ez az ember?

Mekkora füstben?

Mindene (bútor, eszközök, ruhák) tömény dohányszag?

A gyerekei is szívnak (passzív dohányzás), ha vannak?



Igen, én nem dohányzom. Ezért érthetetlen számomra, hogy lehet ilyen szagban élni.



Nem áll szándékomban senkit megsérteni. Nem leszólni akarok, csak megérteni ezt az életmódot.

Ha bárki sértve érzi magát, attól elnézést, bocsánatot kérek.



2018. ápr. 24. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahol bent dohányoznak ott minden átveszi a bagó szagot.

Mindennek olyan a szaga mint a hamutartónak amit napokig nem üritenek ki.

2018. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én így töltöttem a gyerekkoromat. A füsttől alig találtuk egymást a lakásban. Mindenem cigi szagú volt. Csoda, hogy nem lettem asztmás.
2018. ápr. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy láncdohányos,aki bent dohányzik a lakásban évekig,évtizedekig,annak tényleg iszonyat bagószagot áraszt az egész otthona.

Mindenbe bele van evődve a cigiszag.Ezért kerülöm is őket,ahogy csak tudod,számomra a dohányzás az már a "legalja".

Mást nem tudsz tenni,csak annyit,hogy ezentúl nem adsz neki kölcsön semmit.

Sajnos,egyre több az ilyen igénytelen életvitelt folytató emberszerűség.

2018. ápr. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aki rendszeresen dohányzik és megszokta, hogy zárt térben is lehet, annak ez nem tűnik fel. Mindenhova bemegy a szag, és vannak olyan cuccok amiből semmivel sem kivehető, hiába szellőztetnek, vagy törölgetik le. Elég ha 1-2 hétig minden nap füstszagban áll valami, abból van, hogy soha többet ki nem jön az a szag, de aki dohányzik nem érzi, vagy nem annyira erősnek érzi, másrészt meg részben őt még nyugtatja is az ismerős szag, és csak egy részét érzi kellemetlennek. Aki úgy teszi ezt, hogy másokra nincs tekintettel, az viszont elég nagy paraszt.
2018. ápr. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszke
2018. ápr. 25. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!