Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is van úgy hogy nem akar...

Más is van úgy hogy nem akar facebook profilképet felölteni mert hogy mit fognak szólni a többiek?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 27. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelen !
2018. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem évekig nem volt, aztán kikönyörögték, 2012-ben feltöltöttem egyet. Azóta is az van. Pedig akkor 17 voltam, most meg 23 szóval sokat változtam. De nem is érdekel nem akarok új képet. Inkább letörlöm a mostanit aztán marad az alap fb fehérgyerek kék háttérrel.
2018. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben volt ez. Azóta meg úgy vagyok vele, hogy bátran rakok ki profilképet :D Utcán napi szinten találkozok emberekkel, és egyszer sem néz rám senki megvetően vagy negatívan, pedig nem vagyok egy világszépe. Akkor interneten sem leszek senki ellenére.. De nem szoktam gyakran feltölteni, csak akkor ha valami olyan változás van rajtam, ami miatt teljesen máshogy nézek ki (pl. új hajstílus). Nálam a baj inkább az hogy nincs kameraarcom. Egyszerűen nem nézek ki jól a legtöbb képen.
2018. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Eleinte nem volt de aztán csak tettem fel. Nem a többiek véleménye számított, mert azt pont leszarom, csak nem láttam értelmét a képnek. Amúgy én sem vagyok egy hű de fotogén ember, de nem érzem úgy hogy sugárhányást okozna bárkinek is egy kép rólam. Akinek nem tetszik, az nem nézi.
2018. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!