Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Támogatnátok azt a lehetőséget...

Támogatnátok azt a lehetőséget, hogy aki akar tölthessen fel profilképet ide?

Figyelt kérdés
én személy szerint díjaznám.

2012. okt. 2. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is rossz ötlet! Én támogatnám!
2012. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval te társkeresőt és fórumot szeretnél kreálni egy olyan weboldalból aminek a fő funkciója a gyakori kérdések megválaszolása!


Azért azt tisztázzuk, hogy ez nem egy fórum! Még ha egyesek ezt az oldalt, arra is akarják használni.


Ez olyan mint ha az egy komoly munkahelyi honlapjából Fbook-ot alkarnál csinálni!

2012. okt. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

*off


"Ez olyan mint ha egy komoly munkahely honlapjából Fbook-ot alkarnál csinálni!"

2012. okt. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 chrishu ***** válasza:

Hát gyakorlatilag a GyK is egy fórum, pár 'egyedi' jellemvonásal.

Én díjaznám az ötletet

2012. okt. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is díjaznám, hisz aki nem akar az úgysem él vele. Viszont a jelenlegi állapotban meg tetszik a titokzatossága az oldalnak ;)
2012. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

ez egy anonim oldal, epp ez a lenyege! Akkor megis mi ertelme lenne? ”amit mashol nem mertel, itt megkerdezheted” - remlik?

Pont eleg, hogy mar a gugli is kozossegi lett, meg profil van, nehogy a gyakoribol is az legyen! Vegre egy oldal, ami nem csak a kozossegrol szol!

2012. okt. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!